Konkurs je istekao.

Šef gradilišta

Gradiz gradnja d.o.o.

Srem, Beograd i Novi Sad

22.06.2018.

"Gradiz gradnja" d.o.o. iz Inđije je firma koja se bavi građevinskim radovima u niskogradnji.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

(terenski rad na području Srem, Beograd i Novi Sad)

Uslovi:

  • Diploma više škole ili građevinskog fakulteta
  • Radno iskustvo u izvođenju radova u niskogradnji
  • Poznavanje rada na računaru, programi: AutoCAD i MS Office
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
  • Spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština

Opis posla:

  • Organizacija izvođenja radova i kontrola kvaliteta radova koji se izvode
  • Praćenje dinamike izvođenja radova
  • Vođenje građevinske knjige i građevinskog dnevnika

Nudimo:

  • Plaćen smeštaj
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu

Rok za konkurisanje: 22.06.2018.

    • Kralja Petra 19, Inđija, Srbija
    • PIB: 104440846
    • Matični broj: 20163755

    Direktan link do oglasa