Konkurs je istekao.

Šef gradilišta

Ogranak Integral inženjering

Niš, NIŠ, Ul. Bulevar Nemanjića 85A, TC Zona 2,

22.05.2021.

Preduzeće OGRANAK INTEGRAL INŽENJERING NIŠ, Ul. Bulevar Nemanjića 85A, TC Zona 2, je kompanija koja se bavi izvođenjem građevinskih radova u niskogradnji. Zbog povećanog obima posla, trenutno imamo potrebu za sledećim radnim profilom:

Građevinski inženjer u operativi - šef gradilišta (priprema i vođenje gradilišta) - 1 izvršilac

Opis posla:

  • Obavlja složene poslove i radne zadatke, vezane za izgradnju pojedinih objekata;
  • Proučava projektnu dokumentaciju (projekat organizacije i tehnologije izvođenja radova);
  • Organizuje izvođenje radova na važećim projektima, uz praćenje određenih podataka, merenja procesa rada na objektu, iskorišćenost kapaciteta i radne snage;
  • Vrši i druge poslove po nalogu rukovodioca i neposredno nadređenog lica.

Uslovi:

  • Diplomirani inženjer građevine/master inženjer građevine, smer: putevi i železnice : odgovorni izvođač radova građevinskih konstrukcija i građevinsko-zanatskih radova na objektima niskogradnje, odgovorni izvođač radova saobraćajnica;
  • Poznavanje međunarodnih standardnih formi Ugovora - FIDIC : Uslovi ugovora za izgradnju, Projekti visokogradnje i niskogradnje;
  • Znanje programskih paketa AutoCAD, MS Office;
  • Aktivan vozač;
  • Aktivno znanje engleskog jezika/poželjno priložiti dokaz;
  • Kandidati sa najmanje 7 godina radnog iskustva i posedovanje IKS licenci : 412, 415 i (ili) 315 imaće prednost pri zapošljavanju.

    • Kosovska 17 11000 Beograd, Srbija
    • PIB: 108085380
    • Matični broj: 29505241

    Direktan link do oglasa