Konkurs je istekao.

Šef knjigovodstva

PIK Južni Banat

Bela Crkva

27.01.2018.

PIK „JUŽNI BANAT“ d.o.o.

RASPISUJE KONKURS ZA SLEDEĆE RADNO MESTO

ŠEF KNJIGOVODSTVA

Mesto rada Bela Crkva

Opis posla:

  • Upravljanje finansijskim i pogonskim knjigovodstvom
  • Komunikacija sa poreskim, inspekcijskim i ostalim državnim organima
  • Odgovornost za izradu završnih računa
  • Odgovornost za izradu internih izveštaja na nivou firme i „Agromarket“ grupe

Uslovi:

  • Ekonomski fakultet
  • Poznavanje zakonskih propisa i standarda iz oblasti računovodstva i finansija
  • Poznavanje rada na računaru
  • Iskustvo na rukovodećim pozicijama minimum 3 godine

Propratno pismo i CV dostaviti do 27.01.2018.

Biće kontaktirani samo kandidati koji udju u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Pik Južni Banat doo

    • Ekstravilan bb 26340 Bela Crkva, Srbija
    • PIB: 100866843
    • Matični broj: 08154848

    Direktan link do oglasa