Konkurs je istekao.

Budimlija ima turističku istoriju dugu više od 20 godina, ali se značajan razvoj dešava od 2016. godine kada se otvaraju vile za smeštaj gostiju. Od 2018. postajemo “Budimlija Resort” i predstavljamo jedno od najpopularnijih odmarališta u Srbiji. Naši gosti su porodice sa decom, avanturisti, sindikati itd. Raspolažemo sa 150 smeštajnih kapaciteta.

Potreban nam je:

Šef kuhinje

Loznica
Sezonski posao

Opis posla:

  • Rad u pansionskom restoranu
  • Spremanje svih vrsta jela po sedmičnom jelovniku uz pridržavanje normativa o utrošku
  • Trebovanja namirnica i materijala neophodnog za kuhinju
  • Kontrola potrošnje namirnica i kontrola higijene
  • Kontrola postavke švedskog stola
  • Pravljenje sedmičnog plana smena
  • Rad u skladu sa listama aktivnosti na otvaranju i zatvaranju radnog dana
  • Obuka novih kolega

Uslovi:

  • Završena srednja ugostiteljska škola – smer kuvar
  • Potrebno iskustvo na poziciji šefa kuhinje, minimalno godinu dana
  • Potrebno iskustvo na poziciji kuvara, minimalno 3 godine
  • Ozbiljnost i kreativnost u radu
  • Razvijena organizovanost i samoinicijativa
  • Fleksibilno radno vreme, rad vikendima i praznicima
  • Timski rad

Šta nudimo zaposlenima:

  • Zdravo i dinamično radno okruženje
  • Rad u timu sa mladim i ambicioznim ljudima
  • Sticanje novog radnog iskustva
  • Novčana naknada + mogućnost bonusa
  • Topli obrok
  • Smeštaj u objektu
  • Okvirna plata: 90.000 - 120.000 RSD

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo našeg tima možete nam proslediti vaš CV elektronskim putem ili se javiti na br. telefona

Rok za konkurisanje: 23.08.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.