Konkurs je istekao.

Šef magacina alata i mehanizacije

Konstruktiva d.o.o.

Beograd

20.09.2019.

Preduzeće “KONSTRUKTIVA” doo je porodična firma u kojoj se više od decenije uspešno grade kvalitetni projekti, tim posvećenih saradnika i dugoročni odnosi sa investitorima. Uža specijanost su radovi u oblasti hidrogradnje, a pored toga izvodimo građevinske radove u oblasti visokogradnje i niskogradnje.

Više informacija o firmi možete naći na www.konstruktiva.rs.

U skladu sa planovima proširenja poslovanja, potrebni su nam kvalitetni kandidati zainteresovani za rad na poziciji:

ŠEF MAGACINA ALATA I MEHANIZACIJE

Beograd

Opis posla:

  • Vođenje magacina alata u Beogradu
  • Vođenje evidencije otpreme i dopreme alata sa gradilišta
  • Periodičan popis i provera stanja alata i mehanizacije na gradilištu
  • Praćenje rokova servisa i registracije vozila
  • Kontrola i održavanja alata i mehanizacije, prijava i rešavanje kvarova i nedostataka
  • Dobro poznavanje programa MS Office, AutoCAD, MS Project
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na terenski rad

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine iskustva na sličnim pozicijama
  • Poznavanje rada u programima MS Excel i Word

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem

Rok za konkurisanje: 20.09.2019.

Prijavu sa kratkom biografijom poslati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Konstruktiva doo

    Preduzeće Konstruktiva doo je građevinska firma u kojoj se više od decenije uspešno grade kvalitetni projekti, tim posvećenih saradnika i dugoročni odnosi sa investitorima. Uža specijanost su radovi u oblasti hidrogradnje, a pored toga izvodimo građevinske radove u oblasti visokogradnje i niskogradnje. Više informacija o firmi možete naći na www.konstruktiva.rs.

    Direktan link do oglasa