Konkurs je istekao.

Šef poslovne jedinice

Enmon d.o.o.

Ruma

27.11.2017.

Enmon d.o.o. zauzima poziciju lidera na domaćem tržištu u prodaji keramičkih pločica i opreme za kupatila kako u veleprodaji tako i u maloprodaji. Savremeni model organizovanja i stručna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja. Postanite i Vi deo uspešnog ENMON tima. Zbog otvaranja nove poslovne jedinice u Užicu, dajemo oglas za prijem radnika na radno mesto:

Ruma

Uslovi:

  • Stručna sprema: Visoko obrazovanje
  • Radno iskustvo: 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Posebni uslovi: Osnovno znanje jednog stranog jezika (engleski)

Opis posla:

  • Organizuje, rukovodi i kontroliše rad zaposlenih u poslovnoj jedinici
  • Svojim saradnicima daje stručna i druga uputstva u cilju efikasnosti i efektivnosti izvršavanja zadataka
  • Da realizuje ciljeve postavljene planom PJ i ostvarenje neto dobiti definisane planom poslovanja
  • Realizacija plana prometa količinski, po strukturi i vrednosno po mesečnoj dinamici utvrđenoj planom
  • Da kontroliše sve vrste troškova i obezbedi njihovo kretanje u planom zacrtanim okvirima
  • Obezbeđenje blagovremenih potpunih i tačnih informacija prema Direktoru ili licu koga ovlašćuje, a vezano za poslovanje firme, a prvenstveno blagovremeno izveštavanje o negativnim tendencijama u poslovanju firme, koje mogu ugroziti ostvarenje plana
  • Daje predloge, sugestije u svim segmentima poslovne politike (politika prodaje, marketing, investicije, itd.) koji mogu unaprediti poslovanje i doprineti realizaciji postavljenih ciljeva
  • Daje konkretne zadatke zaposlenima
  • Organizuje prevoz robe
  • Brine o sigurnosti poslovnog objekta, ispravnosti htz opreme, kao i o celokupnom izgledu objekta i robe
  • Celodnevna kontrola računa koje izvlače blagajnici
  • Rešavanje reklamacija kupaca i povraćaja robe
  • Osim gore navedenih poslova, zaposleni obavlja sve poslove koje mu dodeli nadređeni rukovodilac, a koji su u skladu sa njegovom stručnom spremom
  • Obavlja sve aktivnosti propisane u referentnoj dokumentaciji sistema upravljanja kvalitetom (procedure, uputstva, planovi) i vodi sve neophodne zapise prema tim postupcima
  • Predlaže i učestvuje u formiranju optimalnih količina robe potrebnih za ispunjenje planirane prodaje
  • Daje predloge za marketinške nastupe na regionu
  • Učestvuje u odabiru robe za proširenje prodajnog asortimana
  • Prati i analizira prodaju novih artikala u asortimanu i o rezultatima izveštava nadređene
  • Predlaže akcije za rasprodaju artikala kojima je prodaja loša ili za artikle koji se više ne proizvode

Nudimo:

  • Dinamičan posao u kompaniji sa konstantnim rastom
  • Stalnu obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja prodaje
  • Izuzetno kolegijalnu i timski nastrojenu radnu okolinu
  • Stimulativnu zaradu

Rok za konkurisanje: 27.11.2017.

    Konkurs je istekao.

    ENMON

    ENMON d.o.o. je vodeća kompanija u prodaji keramičkih pločica i opreme za kupatila već 33 godine i danas nastupa sa preko 50 maloprodajnih objekata širom Srbije, preko 30 širom Hrvatske, Severne Makedonije i Bosne i Hercegovine i veleprodajnim kompanijama u Nemačkoj, Italiji i Kanadi. Savremeni model organizovanja i stručna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja.

    Direktan link do oglasa