Konkurs je istekao.

Šef proizvodnje

Nikša komerc d.o.o.

Beograd

26.10.2019.

Usled povećanja obima posla društvo za proizvodnju, promet i usluge Nikša Komerc d.o.o. raspisuje konkurs za prijem u radni odnos za radno mesto:

Beograd

Opis posla:

  • planiranje, organizovanje i praćenje procesa proizvodnje
  • praćenje rada uređaja i mašina u proizvodnom pogonu
  • praćenje stanja proizvodne opreme i lagera rezervnih delova, odgovornost za sprovođenje preventivnog održavanja
  • organizovanje posla u pogonu, izdavanje radnih zadataka i stručnih uputstava neposrednim izvršiocima u proizvodnji
  • permanentna kontrola izvršenja poslova u svim fazama proizvodnje

Uslovi:

  • VSS - mašinske ili drugo visoko obrazovanje tehničke struke
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje rada na računaru
  • vozačka dozvola
  • izražen visok nivo odgovornosti, proaktivnosti, posvećenosti poslu i liderskih veština

 Rok za konkurisanje: 26.10.2019.

    • Zrenjaninski put 84v, Beograd, Srbija
    • PIB: 100832830
    • Matični broj: 06042627

    Direktan link do oglasa