Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Šef računovodstva i poreza

Kragujevac

Opis posla:

  • Organizuje i kontroliše rad sektora računovodstva, uočava eventualne propuste i ispravlja ih, a sve u cilju što efikasnijeg rada sektora
  • Obezbeđuje kontrolu unesenih podataka u sistem pravovremeno, precizno i kvalitetno i signalizira na eventualne nepravilnosti, i učestvuje u njihovom otklanjanju
  • Prati zakonsku regulativu i izmene zakonske regulative koja reguliše računovodstveno i poresko poslovanje firme, i sprovodi adekvatne, ažurne i neophodne promene u sistemu i knjigovodstvenoj evidenciji u saradnji sa programerima
  • Učestvuje u implementaciji računovodstvenog software Navision
  • Ocenjuje rad zaposlenih u sektoru računovodstva, predlaže njihova unapređenja i eventualne stimulacije/kazne
  • Kontroliše bruto bilans na dnevnom, mesečnom i godišnjem nivou, uočava i ispravlja eventualne nepravilnosti
  • rati stanja knjigovodstvenih analitičkih kartica dobavljača, kupaca kako domaćih, tako i ino i učestvuje u njihovom usaglašavanju i sravnjenju ukoliko je neophodno
  • Kontroliše knjiženja i njihovu usklađenost sa računovodstvenom politikom firme, i zakonskim regulativama i normativima
  • Uspostavlja kontni plan i obezbeđuje knjiženja na odgovarajuća konta
  • Vrši obračun proizvodnje i sprovodi odgovarajuća knjiženja kroz pogonsko knjigovodstvo
  • Obračunava poreze i priprema poreske prijave i odgovara za njihovu tačnost i usaglašenost za zakonskim propisima koji regulišu ovu oblast poslovanja
  • Komunicira sa poreskim organima i usaglašava evidencija u cilju nesmetanog rada kompanije
  • Izrađuje završni račun i odgovara za njegovu tačnost i usklađenost sa zakonskim regulativama i normativima
  • Sarađuje sa internom i eksternom revizijom
  • Učestvuje u organizaciji popisa imovine i obaveza
  • Priprema podataka i učestvuje u sastavljanju mesečnih, kvartalnih i godišnjih finansijskih i statističkih izveštaja, poslovnih planova, „cash flow“ i ostalih izveštaja
  • Definiše i učestvuje u razvoju i implementacija internih finansijskih i računovodstvenih procedura

Uslovi za kandidate:

  • Univerzitetsko obrazovanje ekonomskog ili srodnog usmerenja
  • Tri do pet godina radnog iskustva na poziciji šefa računovodstva u proizvodnoj kompaniji
  • Dobro poznavanje Međunarodnih računovodstvenih standarda i međunarodnih standarda finansijskog izveštavanja
  • Dobro poznavanje rada u Office paketu
  • Poznavanje rada u ERP Navision okruženju i baza podataka je prednost
  • Poznavanje engleskog jezika je prednost

Rok za konkurisanje: 30.11.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Mind Real Estate d.o.o.

  • SRBIJA, Kragujevac, Aleja Milovanović bb Lužnice
  • PIB: 110352150
  • Matični broj: 21341274
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.