Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

CityScope je započeo sa radom na tržištu Srbije 2004. godine. Od početka poslovanja posvećujemo svoj rad pružanju kvalitetne usluge u oblasti ljudskih resursa, aktivno doprinoseći procesu povezivanja profesonalaca i radne sredine.

U ime našeg klijenta, internacionalne kompanije iz farmaceutske industrije, pozivamo posvećene i odgovorne profesionalce, da se pridruže njihovom timu prijavom na poziciju:

Šef računovodstva
Šabac
Opis posla
  • Rukovodi, kontroliše i organizuje rad Odeljenja računovodstva, razvija sisteme i procedure rada
  • Odgovoran je za knjiženje i kontrolu bruto bilansa na dnevnom, mesečnom i godišnjem nivou i usaglašavanje robnog i finansijskog knjigovodstva
  • Utvrđuje sve poreske kategorije i koordinira rad sa Poreskom upravom
  •  Kontroliše elaborate o popisu robe, osnovnih i obrtnih sredstava, obaveza i potraživanja
  • Stara se o primeni zakona i drugih propisa i o zakonitom, pravilnom i ažurnom obavljanju poslova
  • Stara se o pravilnom rasporedu poslova i ispunjavanju radnih obaveza zaposlenih u Odeljenju, daje neophodna uputstva za rad i pruža stručnu pomoć zaposlenima u odeljenju
  • Sprovodi obračun, predzaključne radnje i knjiženja na kraju godine
  • Prezentuje, dostavlja i objavljuje finansijske izveštaje (periodične, godišnje i konsolidovane)
  • Knjiži i ažurira zarade zaposlenih
  • Obezbeđuje podatke za eksternu reviziju računovodsvenih izveštaja kompanije
Zahtevi posla
  • VII stepen stručne spreme
  • 5 godina iskustva istim poslovima i na poziciji rukovodioca tima
  • Iskustvo u radu u SAP – ERP okruženju
  • Poznavanje poreskih i računovodstvenih standarda i propisa, poznavanje IFRS standarda
  • Analitičnost i odgovornost u radu
  • Sposobnost da se rad organizuje na efikasan način i u skladu sa definisanim rokovima

Garantujemo potpunu diskreciju tokom celog procesa i pozivamo Vas da prosledite Vaš CV prateći proceduru slanja biografije.
Poštujući sve kandidate koji su poslali svoje podatke, bićemo u mogućnosti da kontaktiramo samo užu listu kandidata.

Rok za konkurisanje: 18.07.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca CityScope Enterprises d.o.o.

CityScope je započeo sa radom na tržištu Srbije 2004. godine. Od početka poslovanja CityScope posvećuje svoj rad kreiranju praktičnih profesionalnih rešenja u oblasti ljudskih resursa, koja bi klijentima omogućila postizanje komparativne prednosti u vremenu dinamičnih tržišnih promena.

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.