Konkurs je istekao.

Šef računovodstva

Geosonda - Fundiranje a.d.

Beograd

19.12.2019.

Geosonda-Fundiranje a.d. Beograd se bavi pružanjem usluga izvođenja radova i inženjeringa u oblasti geotehničkih i specijalnih građevinskih radova na dubokim fundiranjima (na šipovima i dijafragmama) u složenim uslovima za sve vrste objekata u visokogradnji, niskogradnji i hidrogradnji, kao i radovima na zaštiti temeljnih jama i susednih objekata, sanaciji klizišta, izradi bunara za vodosnabdevanje naselja i dr.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Beograd

Uslovi i opis posla:

  • Organizuje i rukovodi radom finansijskog sektora, prati zakone i druge propise iz oblasti finansija i stara se o njihovoj primeni.
  • Izrađuje završni račun i druge analize finansijskog poslovanja.
  • Odgovora za ispravno finansijsko poslovanje.
  • VII stepen stručne spreme ekonomske struke.
  • Poznavanje rada na računaru.
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva u struci.

Rok za konkurisanje: 19.12.2019.

    Geosonda-Fundiranje ad Beograd za izvođenje i inženjering specijalnih radova na dubokom fundiranju i sanaciji u građevinarstvu

    Direktan link do oglasa