Konkurs je istekao.

Šef računovodstva

Mat-Real Estate d.o.o.

Novi Sad, Bulevar Mihajla Pupina

05.04.2023.

ugovor puno radno vreme 1. smena

MAT REAL ESTATE d.o.o. NOVI SAD raspisuje konkurs za prijem u radni odnos jednog izvršioca za radno mesto: Šef računovodstva

Opis posla:

- Organizacija i nadzor poslova u službi knjigovodstva
- Knjiženje poslovnih promena i kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje, obavlja poslove platnog prometa za članice grupacije Mat-Real Estate
- Obračun zarada i ostalih naknada
- Usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima
- Obračun poreza i drugih javnih prihoda, izrada svih potrebnih poreskih prijava
- Praćenje zakonskih propisa o porezima i druge računovodstvene regulative
- Odgovornost za tok dokumentacije i informacija prema menadžmentu kompanije
- Odgovornost i samostalna izrada godišnjih Finansijskih izveštaja i izrada Poreskog bilansa i prijava
- Mesečni obračun PDV-a
- Izrada dnevnih, mesečnih, godišnjih i periodičnih finansijskih izveštaja

Uslovi:

- Visoka stručna sprema ekonomskog usmerenja
- 3 godine radnog iskustva
- Licenca ovlašćenog računovođe (poželjno)
- Poznavanje lokalnih računovodstvenih propisa i MRS-a
- Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, naročito Excel)
- Poželjno znanje engleskog jezika

Mi Vam nudimo:

- Rad u profesionalnom kolektivu
- Dinamično radno okruženje
- Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja
- Sigurnu i redovnu zaradu
- Radno vreme od ponedeljka do petka od 08 do 16h
- Rad u centru grada

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkurs je istekao.

Mat-Real Estate

  • Bulevar Mihaila Pupina 1, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 108575404
  • Matični broj: 21027103

Direktan link do oglasa