Konkurs je istekao.

Šef računovodstva

Merit plan d.o.o.

Beograd

25.03.2023.

Merit plan d.o.o. kompanija sa dugogodišnjim iskustvom u upravljanju ljudskim resursima, obavlja regrutaciju i selekciju kandidata za renomiranog klijenta u međunarodnoj špediciji i transportu Trans Cargo Logistic Beograd.

Raspisujemo konkurs za sledeću poziciju: ŠEF RAČUNOVODSTVA (1 izvršilac u Beogradu)

Opis posla:

  • Knjigovodstveno evidentiranje poslovnih promena koje prethode sastavljanju godišnjeg finansijskog izveštaja kao i kontrola ispravnosti knjiženja svih poslovnih promena i odgovornost za iste
  • Kontrolisanje knjiženja i njihove usklađenosti sa računovodstvenom politikom firme i zakonskim regulativama i normativima
  • Kontinuirano praćenje i implementacija zakonskih propisa iz oblasti računovodstva
  • Učestvovanje u obuci i edukaciji zaposlenih u finansijsko računovodstvenom sektoru
  • Učestvovanje u izradi završnog računa zajedno sa direktorom finansija i glavnim knjigovođom
  • Odlaganje i arhiviranje ažurirane računovodstvene dokumentacije
  • Učestvovanje u pripremi godišnjeg budžeta kompanije u celini i pojedinačnih sektora
  • Predlaganje novih softverskih rešenja iz finansijsko računovodstvenog domena
  • Odgovornost za primenu propisanih računovodstvenih standarda
  • Analitička evidencija osnovnih sredstava i obračun amortizacije
  • Koordinacija rada, saradnja i izveštavanje za: revizorske kuće, banke, poreske i inspekcijske organe
  • Obavljanje svih poslova vezanih za sastavljanje godišnjeg popisa imovine,obaveza i potraživanja

Uslovi:

  • Stručna sprema minimum IV stepena ekonomske ili druge struke
  • 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika, poželjno znanje nemačkog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Kompetencije: komunikativnost, rešavanje problema, odgovornost u radu

Nudimo:

  • Prijatno radno okruženje
  • Priliku za razvoj i napredovanje
  • Dobre uslove rada

Ako imate želju i posvećenost ka profesionalnom razvoju i ispunjavate gore navedene uslove, molimo vas da nam svoju radnu biografiju dostavite elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Jurija Gagarina 14 i, Novi Beograd, Beograd, Srbija
    • PIB: 106318213
    • Matični broj: 20577045

    Direktan link do oglasa