Konkurs je istekao.

Šef računovodstva

W.D. Concord West d.o.o.

Beograd

18.01.2019.

Usled proširenja obima posla, građevinsko preduzeće W.D. Concord West d.o.o. iz Beograda raspisuje konkurs za sledeću radnu poziciju:

1 izvršilac u Beogradu

Zaduženja:

  • Organizacija rada odeljenja knjigovodstva, u skladu za važećim zakonodavstvom Republike Srbije, kao i sa internim pravilima kompanije
  • Kontrola ispravnosti ulazne i izlazne dokumentacije
  • Kontrola obračuna poreza i drugih javnih prihoda, izrada svih potrebnih odgovarajućih poreskih prijava
  • Odgovornost za sastavljanje godišnjih finansijskih statutarnih izveštaja, uključujući poreske bilanse i poreske prijave
  • Praćenje zakonskih propisa o porezima i druge računovodstvene regulative
  • Odgovornost za tok dokumentacije i informacija prema menadžmentu kompanije
  • Odgovornost za rad sa revizijom, poreskom upravom i drugim nadležnim institucijama
  • Samostalna izrada godišnjih Finansijskih izveštaja i izrada Poreskog bilansa
  • Knjiženje troškova, ulaznih računa, izlaznih računa, blagajne, dinarskih i deviznih izvoda, kompenzacija, asignacija…
  • Kontrola računske i suštinske ispravnosti dokumentacije pre knjiženja
  • Odgovornost za izradu i tačnost svih poreskih prijava
  • Praćenje propisa o primeni pdv-a i izmenama Zakona iz oblasti građevinarstva i ukazivanje preduzeću na izmene i promene
  • IOS obrasci (izrada i usaglašavanje sa kupcima i dobavljačima)
  • Evidentiranje i kontrola ulaznog i izlaznog PDV kroz knjige PDV-a
  • Evidentiranje osnovnih sredstava i obračun amortizacije
  • Obračun zarada i naknada zarada i praćenje propisa o istim
  • Praćenje stanja knjigovodstvenih analitičkih kartica dobavljača i kupaca i učestvovanje u njihovom sravnjivanju i usaglašavanju
  • Saradnja sa bankama, knjiženje kredita
  • Drugi poslovi u oblasti finansija i knjigovodstva, po potrebi i nalogu rukovodioca finansija

Uslovi za kandidate:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema ekonomskog usmerenja
  • 5 godina radnog iskustva (poželjno u sektoru građevinarstva)
  • Licenca ovlašćenog računovođe (poželjno)
  • Poznavanje lokalnih računovodstvenih propisa i MRS-a
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Poželjno znanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Rad u korektnom i dinamičnom okruženju

Napomena:

Na razgovor za posao biće pozvani samo oni kandidati koji, nakon što prijave budu pregledane, uđu u uži izbor. Molimo kandidate da nam pošalju prijavu isključivo ako se prepoznaju u gore navedenim uslovima konkursa.

Rok za konkurisanje: 18.01.2019.

    Konkurs je istekao.

    W.d.Concord West doo

    • Zrenjaninski put 150A, Beograd, Srbija
    • PIB: 106772815
    • Matični broj: 20678160

    Direktan link do oglasa