Konkurs je istekao.

Šef računovodstva

Art Petrol d.o.o

Beograd

24.06.2017.

Privredno društvo Art petrol d.o.o. je domaća kompanija osnovana 2010 godine. Osnovna delatnost kompanije je maloprodaja nafte i naftnih derivata na benzinskim stanicama.

Usled razvoja i rasta obima poslovanja u potrazi smo za kandidatom koji bi se pridružio našem timu na poziciji:

Beograd

Opis posla:

  • kontrola dokumenata i knjiženje svih poslovnih promena u skladu sa zakonskim propisima
  • obavljanje ostalih poslova iz oblasti računovodstva
  • koordinacija i organizacija rada celokupnog knjigovodstva i usklađivanje aktivnosti službe sa ostalim sektorima u kompaniji
  • praćenje zakonskih propisa kao i zakonskih promena
  • saradnja sa revizorima i poreskim organima
  • primena aktuelnih računovodstvenih politika i propisa
  • izrada i obračun zarada
  • kontrola i obračun pdv-a
  • kontrola i izrada bruto bilansa
  • obračun amortizacije i evidentiranje osnovnih sredstava
  • izrada izveštaja po zahtevu menadžmenta na dnevnom, nedeljnom, mesečnom, godišnjem nivou
  • izrada završnog računa u skladu sa mrs, msfi i ostalim standardima iz oblasti
  • komunikacija sa kupcima i dobavljačima i usaglašavanje stanja sa istim
  • saradnja sa bankama i drugim finansijskim institucijama

Uslovi:

  • minimum visoka stručna sprema ekonomske struke
  • najmanje 3 godine iskustva na višim pozicijama računovodstvene službe
  • odlično poznavanje MS Office paketa i rada na računaru
  • odlično poznavanje mrs i msfi računovodstvenih standarda
  • sposobnost samostalnog sastavljanja završnog računa

Poželjne osobine i znanja:

  • poznavanje rada u erp sistemu
  • poznavanje rada u pantheon računovodstvenom programu
  • izuzetne organizacione sposobnosti, timski duh, analitičnost
  • želja za stalnim napredovanjem

Rok za konkurisanje: 24.06.2017.

    • Radnička 35, Beograd, Srbija
    • PIB: 106697438
    • Matični broj: 20662131

    Direktan link do oglasa