Konkurs je istekao.

Šef restorana

Hotel Galleria

Subotica

06.06.2020.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • organizuje i koordinira celokupan rad restorana sa pripadajućim salama i ostalim  odeljenjima;
  • tesno saraduje sa event koorinatorom i event menadžerom oko organizacije proslava
  • stara se o asortimanu i sastavu karte pića kao i vinskim karata;
  • lično rukovodi većim i značajnim banketima i drugim manifestacijama;
  • svakodnevno koordinira  rad sa šefom kuhinje oko vrste-asortimana jela u restoranima;
  • radi na unapređenju servisa u restoranu;
  • vrši raspored rada radnika restorana;
  • vodi računa o sanitarnom pregledu radnika u kuhinji;
  • vodi potrebne evidencije;
  • materijalno je odgovoran za inventar i opremu u restoranu kao i za stanje zaliha pića u šanku.

Uslovi:

  • VI/IV stepen stručne spreme, ugostiteljskog smera;
  • znanje stranog jezika – engleski ili nemački jezik;
  • 1 godinu dana radnog iskustva.

Odgovornost:

  • za plansko izvršenje postavljenih zadataka,
  • za nivo usluga u ovim odelenjima-servis,
  • za kvalitetno pružanju usluga,
  • za pravilno obučavanje mlađih radnika,
  • za negovanje dobrih međuljudskih odnosa,
  • za neblagovremeno obavljen lični sanitarni pregled.

Broj izvršilaca: 1

    Konkurs je istekao.

    PHIWA DOO

    Kompanija „PHIWA“ d.o.o. Subotica osnovana je u avgustu 2002. godine. Delatnost firme je investiranje, izgradnja, nekretnine, trgovina, logistika i hotelsko-ugostiteljske delatnosti. U sastavu firme „PHIWA“ su logistički centri u Subotici, Senti i Zrenjaninu, kao i Hotelsko-kongresni i poslovni centar "Galleria" – koji se nalazi u Subotici. Kongresni hotel “Galleria” je novoizgrađeni hotel koji postoji od 2007. godine i nalazi se u samom centru Subotice. Od evropskih metropola i aerodroma u Beogradu…

    Direktan link do oglasa