Konkurs je istekao.

Šef službe nabavke

14.Oktobar d.o.o.

Kruševac

26.06.2019.

Kompanija je osnovana 1923. godine od strane austrijskih i mađarskih investitora, kao kompanija specijalizovana za proizvodnju i popravku vagona. Na početku svog poslovanja, proizvodni program je obuhvatao remont i popravku putničkih i teretnih vozila.

Vremenom, sa paralelnim proširenjem postojećeg asortimana proizvoda, došlo je do poboljšanja kvaliteta u proizvodnoj tehnologiji što je kasnije rezultiralo proizvodnjom čelika za građevinarstvo, proizvoda od metala, i proizvoda koji se koriste u vojnoj industriji.

Nakon II Svetskog rata, kompanija je nacionalizovana i obnovljena. Ime je dobila u spomen na datum kada je 1944. godine Kruševac oslobođen od strane nacističkih okupatora. Kompanija se okrenula proizvodnji građevinskih, rudarskih, poljoprivrednih i transportnih mašina i opreme sa akcentom na proizvodnju opreme i mašinskih delova. Bila je jedna od najvećih proizvođača teških mašina u bivšoj Jugoslaviji.

Zatim je u oktobru 2017. godine, nakon proglašenja bankrota, privatizovana i nastavila je sa radom u okviru MSM GROUP-e. Fokusirana je na proizvodnju komada velikog kalibra, rezervnih delova za poljoprivrednu opremu, transportne sisteme, ali i drugu projektno-inženjersku proizvodnju u skladu sa zahtevima kupaca.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Kruševac

Opis posla:

  • Prati i analizira tržište u cilju pronalaženja najpovoljnijih dobavljača
  • Vrši ocenu odabranih dobavljača i ažurira bazu istih
  • Vodi pregovore o uslovima nabavke uzimajući u obzir cenu, rok isporuke i uslove plaćanja
  • Sagledava najpovoljnije uslove kupovine robe i/ili usluga
  • Kreira plan nabavke (nedeljni, mesečni, kvartalni) na osnovu predviđenih i ugovorenih poslova
  • Koordiniraće celokupnim procesom nabavke i nabavlja robu po definisanim standardima na osnovu zahteva drugih sektora i službi u zavisnosti od planiranih i ugovorenih poslova
  • Vodi evidenciju o porudžbinama, prati rokove isporuke robe i planira smanjenje troškova
  • Void računa o isporučenoj robi (kvalitet, kvantitet)
  • Upućuje reklamacije i sačinjava zapisnike o nepravilnostima
  • Učestvuje u kreiranju i realizaciji ugovora i zahteva za nabavku
  • Prati stanje zaliha, planira nabavku i dopunu lagera
  • Radi poslove logistike, špedicije i carinjenja za robu (uvoz, izvoz, re export)
  • Uređuje potrebnu dokumentaciju i koordinira sa špediterskim kućama u zemlji i inostranstvu radi carinjenja robe
  • Organizuje međunarodni transport robe
  • Prati tok kretanja robe do skladištenja u odgovarajuće magacine
  • Zadužen je za komunikaciju sa carinarnicom i priprema kompletnu dokumentaciju za dobijanje odgovarajućih dozvola
  • Obavlja i sve druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Pridržava se procedura i uputstava sistema kvaliteta
  • Pridržava se mera bezbednosti i zdravlja na radu i PPZ

Uslovi konkursa:

  • VII/1 – VII/2 (ekonomski fakultet/fakultet Inženjerskih nauka)
  • Minimum 3 godine iskustva
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)

Kompetencije:

  • Organizacione i analitičke veštine
  • Sposobnost samostalnog rešavanja problema
  • Sposobnost normalnog funkcionisanja pod pritiskom
  • Sposobnost planiranja i upravljanja vremenom
  • Sposobnost delegiranja obaveza
  • Sposobnost preuzimanja inicijative
  • Sposobnost uviđanja i prevazilaženja rizika

Uz poštovanje svih prijava napominjemo da će biti kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Nepotpune, neblagovremene i neuredne prijave, neće se uzeti u razmatranje.

Svi kandidati koji se prijave na konkurs daju saglasnost da se njihovi lični podaci koriste u svrhu regrutacije i selekcije, a obrada podataka biće poverljiva i neće biti dostupni trećim licima.

 Rok za konkurisanje: 26.06.2019.

    Konkurs je istekao.

    14.Oktobar d.o.o. Kruševac

    • Jasički put 2, Kruševac, Srbija
    • PIB: 109418823
    • Matični broj: 21178772

    Direktan link do oglasa