Konkurs je istekao.

Šef transportne službe

DPS Klas Group d.o.o.

Šabac

24.10.2018.

Preduzeće DPS Klas Group d.o.o. sa sedištem u Šapcu, osnovano je 16.02.2004. godine. Osnovna delatnost preduzeća je proizvodnja mlinarskih proizvoda i skladištenje žitarica. Pored ovih delatnosti, DPS Klas Group bavi se i prometom semenske robe i mineralnih đubriva. Skladišno trgovinski centri se nalaze u: Šapcu, Platičevu, Jarku, Klenju, Buđanovcima, Nikincima, Beogradu i otvoreno je novo prijemno mesto u Vognju i nalazi se na Rumskom putu bb, na izlasku iz Rume ka Vognju, skladišnog kapaciteta 5000 tona. Pored prateće opreme, kolske vage od 60tona, raspolaže i sa sušarom od 20t/h.

U cilju proširenja proizvodnih i skladišnih kapaciteta, zadržavanja liderske pozicije na teritoriji Mačve, gde sarađujemo sa većim brojem aktivnih poljoprivrednih gazdinstava, investirano je u kupovinu dela Mlinske industrije „Lala Stanković“ Bogatić. Skladišni prostor mlinske industrije raspolaže kapacitetom od 11500t merkantilne pšenice, mlinom za preradu pšenice od 100/24h.

Proizvodnja brašna je locirana u mlinu u Platičevu, Šapcu i Bogatću.

2007. godine DPS Klas Group dobija status ovlašćenog skladištara Republičke direkcije za robne rezerve. Ubrzo, preko Republičke direkcije za robne rezerve započinje ugovaranje proizvodnje sa registrovanim poljoprivrednim gazdinstvima i na taj način preduzeće obezbeđuje veću prepoznatljivost na tržištu Srema i Mačve.

Stalnim usavršavanjem tehnoloških procesa, održavanjem visokog kvaliteta proizvoda, angažovanjem stručnog i kreativnog osoblja, ispunjavanjem ugovorenih obaveza i ulivanjem sigurnosti poslovnim partnerima DPS Klas group ostvaruje sigurnu poziciju na domaćem tržištu i prodor na strana tržišta: Makedonije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine.

2012. godine ostvarili smo ulazak na tržišta Slovenije, Turske i Italije. Sarađujemo sa preko 2000 registrovanih poljoprivrednih gazdinstava.

Vrhunski i ujednačen kvalitet proizvoda, zadovoljstvo i trajno poverenje kupaca su osnovna načela na kojima se bazira poslovanje preduzeća DPS Klas Group.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Šabac

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo 2 godine na sličnim poslovima,
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Diploma sobraćajnog fakulteta,
  • Poznavanje zakonskih regulativa vezanih za transport,
  • Poznavanje dela transportnog sistema vezanog za održavanje i troškove održavanja,
  • Poznavanje mehanike vozila,
  • Odlične organizacione sposobnosti,
  • Sposobnost koordinacije, odlučivanja i rukovođenja,
  • Prednost imaju kandidati sa teritorije opštine Šabac.

Opis posla:

  • Rukovodi i koordinira rad transportne službe,
  • Praćenje i primena zakonskih regulativa vezanih za saobraćaj i transport,
  • Evidencija troškova održavanja i potrošnje goriva,
  • Monitoring i praćenje vozila,
  • Raspored vozila i planiranje,
  • Ostale poslove koje obuhvata navedena radna pozicija.

Nudimo:

  • Rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • Ostvarivanje svojih inovativnih sposobnosti,
  • Redovnu mesečnu zaradu shodno zalaganjima,
  • Nagrade za postignute rezultate.

Rok za konkurisanje: 24.10.2018.

    Konkurs je istekao.

    DPS KLAS GROUP d.o.o.

    Preduzeće DPS KLAS GROUP D.O.O. sa sedištem u Šapcu, osnovano je 16.02.2004. godine. Osnovna delatnost preduzeća je proizvodnja mlinarskih proizvoda i skladištenje žitarica. Pored ovih delatnosti, DPS KLAS GROUP bavi se i prometom semenske robe i mineralnih đubriva. Skladišno trgovinski centri se nalaze u Sremu i Mačvi.  Proizvodnja brašna je locirana u mlinovima u Šapcu i Bogatiću. Od 2007. godine DPS KLAS GROUP ima status ovlašćenog skladištara…

    Direktan link do oglasa