Konkurs je istekao.

Šef voznog parka

SMB - gradnja d.o.o.

Subotica

13.12.2018.

„SMB-GRADNJA“ d.o.o. Subotica ul. Čantavirski put bb,
raspisuje konkurs za prijem u radni odnos za poziciju:

ŠEF VOZNOG PARKA

Mesto zaposlenja: Subotica

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme, saobraćajnog, mašinskog ili tehničkog usmerenja
  • Minimum 5 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Rukovođenje i održavanje putničkih i teretnih vozila i građevinskih mašina
  • Dogovara, organizuje i nadgleda sprovođenje redovnog i vanrednog tehničkog održavanja vozila i mašina, kontroliše rokove izvršenja
  • Redovno izveštava o stanju i potrebama voznog i mašinskog parka
  • Vodi i kontroliše evidenciju troškova potrošnje goriva, guma, troškove održavanja i analizom daje predloge za moguću racionalizaciju
  • Odgovara za sprovođenje registracije i prijave šteta
  • Informiše se o stanju na tržištu, prikuplja i poredi ponude servisa za održavanje vozila i daje predloge za saradnju sa istim

CV slati na adresu „SMB-GRADNJA“ d.o.o. Subotica, Čantavirski put bb ili elektronskim putem.

Kandidati koji ne ispunjavaju uslove neće biti kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 13.12.2018.

    • Čantavirski put bb, Subotica, Srbija
    • PIB: 102212447
    • Matični broj: 08705984

    Direktan link do oglasa