Konkurs je istekao.

Sekretar društva - diplomirani pravnik

Afarak d.o.o.

Kraljevo

21.03.2018.

Afarak je brzorastuća globalna organizacija koja je prisutna kao proizvođač specijalnih legura vodećim svetskim kompanijama. Kompanija ima rudnike i fabrike u Južnoj Africi, Turskoj i Nemačkoj. Afarak je kompanija koja je listirana na berzama NASDAQ OMX Helsinki Stock Exchange i London Stock Exchange.

Afarak doo Beograd – Privredno društvo za proizvodnju vatrostalnog materijala je deo Afarak Grupe. Sedište kompanije je u Beogradu sa organizacionim jedinicama u Čačku, Kraljevu i Zlatiboru. Zbog unapređenja kvaliteta rada potreban nam je motivisan:

SEKRETAR DRUŠTVA - DIPLOMIRANI PRAVNIK

1 izvršilac, lokacija rada: Kraljevo

Opis zaduženja:

  • Izrada i izmena opštih akata Društva;
  • Izrada ugovora i internih akata Društva;
  • Praćenje i implementacija propisa kao i posebnih propisa u vezi sa osiguranjem, zaštitom i ekologijom;
  • Izvršavanje registracionih promena kod državnih organa;
  • Priprema pravnih odluka za upravna tela Društva;
  • Praćenje i usaglašavanje administrativnih poslova Društva sa internim aktima i propisima;
  • Arhiviranje i čuvanje arhive Društva.

Uslovi:

  • Diplomirani pravnik VII1 stepena stručne spreme;
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje radnog i poslovnog prava, kao i obligacionog prava;
  • Rad u MS Office;
  • Položen pravosudni ispit biće prednost.

Željeni kandidat treba da ima izrazitu pravnu i opštu pismenost i da bude osoba koja ima kulturu komunikacije u kojoj se daje i vraća informacija. Potrebno je da pokaže spremnost za stalno usavršavanje.

Samo izabrani kandidati biće pozvani na razgovor.

Rok za konkurisanje: 21.03.2018.

    • Koste Jovanovića 76, Beograd, Srbija
    • PIB: 109190190
    • Matični broj: 21139530

    Direktan link do oglasa