Konkurs je istekao.

Da li ste auto-motivisani? Dobrodošli!

Sa prihodima od prodaje od preko 40 milijardi evra u 2016. godini, Continental spada među vodeće dobavljače u auto-industriji i u kompaniji trenutno radi preko 220 000 zaposlenih na 427 lokacija u 56 zemalja širom sveta.

ContiTech divizija se ubraja među vodeće specijalizovane proizvođače tehničkih proizvoda u sektoru gume (isključujući automobilske gume). Divizija ContiTech razvija i proizvodi funkcionalne delove, komponente i sisteme za automobilsku industriju i druge važne industrije. ContiTech zapošljava približno 43 000 zaposlenih i u 2016. godini je ostvario prihod od 5,5 miliona evra.

ContiTech Fluid Serbia d.o.o. za svoj novi proizvodni pogon u Subotici traži dinamičnog/u i motivisanog/u kandidata/kinju za poziciju:

Senior IT Sistem Administrator (m/ž)

Radno mesto u Subotici

Opis posla:

  • Pružanje podrške korisnicima u svim sektorima vezano za aplikacije i sisteme (Windows 7/10, Office 365/2013, VoIP), rešavanje zahteva iz poslovnog domena i nastalih problema na dnevnoj bazi
  • Instaliranje i održavanje radnih stanica, štampača, komunikacione opreme, aktivne i pasivne mrežne opreme
  • Administracija i konfiguracija Active Directory, HPSM, ePO, QIP, HPSD, LANDesk, CMI
  • Nadzor IT infrastrukture i pomoć u rešavanju kompleksnih problema u radu IT sistema
  • Kontinualna obuka korisnika iz domena novih IT platformi i sigurnosti
  • Dokumentovanje procesa vezanih za IT sisteme

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema
  • Poželjno je radno iskustvo od 5 godina na sličnim poslovima, u okviru IT sektora
  • Minimum srednji nivo poznavanja engleskog jezika (B2 nivo)
  • Poznavanje rada Microsoft Windows Server 2008/2012 i Active Directory sistema
  • Poželjno poznavanje rada: SharePoint, MSSQL/Oracle, VMware ESX

Za dodatne informacije o poziciji, možete nas kontaktirati na: ljudski.resursi@fluid.contitech.rs

Biografiju i propratno pismo možete poslati popunjavanjem upitnika na portalu poslovi.infostud.com. Rok za slanje prijava je 13.12.2017. godine.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Više informacija o Continental-u možete pronaći na internet prezentacijama:

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Continental

Kompanija Continental osnovana je 1871. godine u Hanoveru. Vremenom je kompanija rasla u pogledu spektra proizvoda, broja zaposlenih, ali i geografske rasprostranjenosti. Danas Continental spada u top tri dobavljača u automobilskoj industriji, sa preko 235 000 zaposlenih u 61 zemlji širom sveta. Continental je u Srbiji započeo izgradnju fabrike u januaru 2012. godine, a nakon inicijalne faze i instalacije opreme, u oktobru 2012. godine, započeo je proizvodnju cevi za ugradnju u komercijalna…

Detaljnije... Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.