Konkurs je istekao.

Senior WordPress Developer

Web Bay

Beograd

07.04.2020.

ugovor puno radno vreme online intervju za posao

Web Bay je domaća firma specijalizovana za web rešenja bazirana na Open Source tehnologijama. Bavimo se izradom vrhunskih korporativnih web sajtova za klijente na EU tržištu.

Naša vizija je vođenje projekata koji se osmišljavaju, dizajniraju i razvijaju upravo u Srbiji i izvoze na EU tržište. Zbog toga je Web Bay idealno mesto za ljude koji žele da postignu nešto izuzetno u karijeri i da konstantno napreduju.

Naša kompanija je jedinstvena po tome što stavlja ljude u prvi plan i posvećena je njihovom razvoju i zadovoljstvu poslom. Naš tim sačinjavaju mladi ljudi uvek spremni za razmenu znanja, druženje i predan rad u prijatnoj radnoj atmosferi.

Zbog povećanog obima posla potreban nam je

Lokacija: Beograd

U potrazi smo za iskusnim WordPress developer-om koji bi mogao da se pridruži našem IT timu. U okviru te pozicije, bićeš odgovoran/a i za izradu responsive markup-a i integraciju WordPress website-ova. Očekujemo da imaš izuzetno razumevanje poslednjih trendova u industriji a tako i CMS sistema.

Zaduženja za ovu poziciju su:

  • Kreiranje WordPress tema te njihova integracija u CMS
  • Rad sa postojećim plugin-ovim (konfiguracija i stilizovanje)
  • Održavanje postojećih WordPress website-ova

Od kandidata se očekuje:

  • Minimum 2 godine profesionalnog iskustva u WordPress development-u
  • Napredno znanje HTML5, CSS3 i JS
  • Osnovno poznavanje backend tehnologija (PHP, MySQL)
  • Napredno znanje engleskog jezika

Pogodnosti rada u Web Bay-u su:

  • Potpuna posvećenost unapređenju znanja zaposlenih
  • Stimulativna atmosfera za rad u dobro organizovanom timu, sa jasnim zaduženjima i podelom posla i mogućnošću za napredovanje
  • Rad u mladom, pozitivnom timu koji je na izuzetno visokom tehničkom nivou
  • Učestvovanje u stvaranju značajnih i originalnih web sajtova i aplikacija
  • Fleksibilno radno vreme

Molimo sve kandidate da uz kratku biografiju prilože i motivaciono pismo, te reference vezane za ranije angažmane. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.

Rok za konkurisanje: 07.04.2020.

    Konkurs je istekao.

    Web Bay

    • Nedeljka Čabrinovića 10 11030, 11030 Beograd, Srbija
    • PIB: 107842561
    • Matični broj: 63029980

    Direktan link do oglasa