Konkurs je istekao.

ITN GROUP je regionalni lider u implementaciji novih tehnologija i tehnika u proizvodnji i preradi hrane. Porodična kompanija osnovana 1992. godine razvila se u sistem sa oko 200 zaposlenih, koji čine: ITN FoodTech (inženjering u industriji hrane), ITN AgroTech (inženjering u poljoprivredi), ITN Eko Povlen Kosjerić (fabrika voća, povrća i lekovitog bilja u Kosjeriću).

Raspisuje konkurs za poziciju:

Senior projekt menadžer

Beograd

Opis posla:

  • Odgovoran za izradu projekata u oblasti inženjeringa u industriji hrane i pića i njihovu realizaciju u zemlji i inostranstvu
  • Odgovoran za realizaciju kompletnih projekata koji su mu dodeljeni i dostavljanje mesečnih, kvartalnih i godišnjih izveštaja
  • Praćenje razvoja novih tehnologija, inovacija, analiziru mogućnosti implementacije novih projekata u zemlji i inostranstvu
  • Aktivno prati planove razvoja u oblasti agroindustrijskog kompleksa Srbije i na međunarodnom planu, načine i modele finansiranja projekata, fondove EU i drugih međunarodnih finansijskih institucija i blagovremeno vrši sve potrebne pripreme za uključivanje u navedene programe
  • Predlaže rešenja za optimizaciju troškova realizacije po svakom projektu, prati i analizira mogućnosti finansiranja  projekata i pruža podršku ostalim sektorima
  • Analiziranje tržišta i praćenje aktivnosti kupaca i konkurencije
  • Davanje predloga za unapređivanje poslovanja
  • Planiranje i sprovođenje marketing aktivnosti

Uslovi za kandidate:

  • VI ili VII stepen stručne spreme, tehničke struke - mašinske, elektrotehničke ili tehnološke struke
  • Položen stručni ispit, posedovanje licence Inženjerske komore Srbije za projektovanje i izvođenje radova
  • Odlično znanje engleskog jezika, poželjno poznavanje francuskog, ruskog ili nemačkog jezika
  • MS Office, Internet, SolidWorks, AutoCAD
  • Poželjno radno iskustvo 10 godina na istim ili sličnim poslovima u zemlji i inostranstvu

Potrebne veštine

  • Razvijene liderske veštine, sposobnost za timski rad, organizacione veštine
  • Samoinicijativnost, odgovornost, temeljnost i samostalnost u radu
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)

Nudimo:

  • Rad u profesionalnoj i dinamičnoj sredini
  • Mogućnost konstantnog profesionalnog i ličnog usavršavanja
  • Dinamičan i odgovoran posao
  • Obuku i stručno usavršavanje

Rok za prijavu 06.04.2018. godine.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca ITN GROUP d.o.o.

ITN GROUP je regionalni lider u implementaciji novih tehnologija i tehnika u proizvodnji i preradi hrane.  Porodična kompanija osnovana 1992. godine razvila se u sistem sa oko 200 zaposlenih, koji čine:  ITN FoodTech  (inženjering u industriji hrane), ITN AgroTech (inženjering u poljoprivredi), ITN Eko Povlen Kosjerić (fabrika voća, povrća i lekovitog bilja u Kosjeriću).

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.