Konkurs je istekao.

Serviser automata za samoposluživanje

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o.

Zemun, Altina

25.04.2018.

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o za svog uglednog klijenta, kompaniju Beoline trade d.o.o., raspisuje konkurs za poziciju:

Serviser automata za samoposluživanje m/ž

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Izrada potrebnih instalacija vode i struje za potrebe automata za samoposluživanje
  • Montaža i demontaža automata za samoposluživanje na terenu
  • Vođenje evidencije i unos podataka vezano za urađeni posao
  • Reparacija, popravka i remont automata za samoposluživanje
  • Testiranje urađenog posla i izvršene popravke
  • Upoznavanje klijenata sa radom automata za samoposluživanje
  • Izveštavanje nadređenog o promenama i završenim  zahvatima
  • Komunikacija sa klijentima
  • Održavanje zaduženog vozila
  • Odgovornost za finansijsko i robno stanje  zaduženih sredstava za rad
  • Očitavanje potrebne statistike i izveštavanje nadređenih
  • Pisanje radnih naloga, zapisnika, reversa
  • Spremnost za obavljanje radnih zadataka van sedišta preduzeća
  • Poštovanje propisanih procedura od strane Beoline trade doo i klijenata
  • Čuvanje poslovne tajne

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Spremnost na terenski rad (Beograd i Srbija)
  • Poznavanje rada na računaru

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite do 25.04.2018.

Kontakt tel.: 381 11 30 11 910; / 381 11 30 11 914

    Konkurs je istekao.

    MG Group HR Sevices d.o.o.

    Kompanija MG Group je posvećen i pouzdan partner onima koji žele da izgrade karijeru.Osobe koje traže posao zaista mogu da računaju na nas: naši klijenti su velike međunarodne kompanije, kao i mala i srednja preduzeća. Kompanija MG Groupima na stotine aktuelnih poslova, kao i dobro pripremljene stručnjake koji pomažu onima koji žele da se razvijaju.Kompanija MG Group može da vam pomogne u potrazi za poslom iz brojnih oblasti:Industrija/građevinska, auto, prehrambena itd.- Energetika- Bankarstvo-…

    Direktan link do oglasa