Konkurs je istekao.

Serviser hidraulike

Servoteh d.o.o.

Dobanovci

29.08.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Servoteh d.o.o. je domaća firma koja uspesno posluje od 2002. godine i predstavlja jednu od vodećih firmi u procesu automatizacije procesa proizvodnje. U okviru firme nalazi se savremeno opremljen servis hidrauličke opreme. Zbog stalnog rasta i sirenja aktivnosti trazimo saradnika na duži vremenski period na poziciji:

SERVISER HIDRAULIKE

Radno mesto u Dobanovcima; jedan izvršilac

Zaduženja:

  • Dijagnostifikovanje uzorka nepravilnog funkcionisanja hidrauličkih sistema
  • Defektaža i otkrivanje uzroka neispravnog rada hidrauličkih uređaja (cilindara, ventila, pumpi…)
  • Montaža hidrauličkih instalacija
  • Ispitivanje hidrauličkih komponenti na ispitnom stolu

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema mašinskog smera
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva u struci
  • Samostalnost u radu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Obezbedili smo Vam:

  • Karijeru u perspektivnoj domaćoj kompaniji
  • Stalnu obuku i usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Odlične uslove rada i tehničku opremljenost

Biće pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži krug.

Rok za konkurisanje: 29.08.2019.

    Servoteh d.o.o. je domaća kompanija, osnovana 2002.godine. Od 2012.godine se nalazi u Dobanovcima.Servoteh d.o.o. se uspešno bavi projektovanjem, proizvodnjom, montažom i servisom sistema za automatizaciju, kao i prodajom industrijskih komponenti. Najveći broj zaposlenih se nalazi u tehničkom sektoru, gde imamo službu projektovanja (mašinski i elektro inženjeri), službu proizvodnje (rukovodilac mašinske radionice, operateri na CNC mašinama, bravari) i službu montaže…

    Direktan link do oglasa