Konkurs je istekao.

Serviser malih kućnih aparata

ZOM Impex d.o.o.

Subotica, Sombor, Niš

31.08.2019.

Kompanija "Zom-Impex" d.o.o. osnovana 1998. godine, generalni zastupnik brendova Colossus-technology, Machtig, Colossus line i Gentle Giant raspisuje konkurs za radno mesto:

Broj izvršilaca: 1, Subotica, Sombor, Niš

Uslovi:

  • srednja stručna sprema
  • iskustvo u istim ili sličnim poslovima se smatra prednošću
  • odgovornost prema poslu

Opis posla:

  • servisiranje i popravka malih kućnih aparata i električnih alata

Nudimo:

  • obezbeđen smeštaj
  • rad u već uhodanoj firmi i uhodanom timu u prijatnom radnom okruženju
  • rad na određeno vreme uz mogućnost zaposlenja u stalni radni odnos
  • dobru i sigurnu zaradu

Rok za konkurisanje: 31.08.2019.

    • vuka karadzica 8, Subotica, Srbija
    • PIB: 100839911

    Direktan link do oglasa