Konkurs je istekao.

Serviser motornih testera i drugih ručno nošenih alata

Moto Star

Vršac

20.11.2018.

Usled povećanog obima poslovanja, Moto Star raspisuje konkurs za poziciju

za rad u STIHL servisnom mestu u Vršcu

Opis posla:

  • defektaža i popravka benzinskih i električnih alata i mašina
  • poručivanje delova
  • vođenje dokumentacije prema propisanim procedurama

Uslovi:

  • III stepen stručne spreme srednje tehničke škole
  • dobro opšte tehničko obrazovanje i iskustvo
  • poznavanje mehanike i motora sa unutrašnjim sagorevanjem je prednost
  • prednost radno iskustvo na poslovima servisiranja alata i mašina min. 1 godinu
  • odgovoran i dinamičan pristup poslu
  • poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • obuke i usavršavanje

Prijave možete slati elektronskim putem do 20.11.2018.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Moto Star

    • Dvorska 24, Vršac, Srbija
    • PIB: 100910720
    • Matični broj: 08657025

    Direktan link do oglasa