Konkurs je istekao.

Serviser profesionalne termičke i rashladne opreme

Frigotherm

Beograd

20.01.2022.

Kompanija Frigotherm d.o.o. je specijalizovana za prodaju, ugradnju i servisiranje: profesionalne ugostiteljske opreme, industrijskih mašina za perionice veša, opreme za klimatizaciju kao i prodaju ugostiteljskog inventara i tekstila.

Potreban nam je: Serviser profesionalne termičke i rashladne opreme

Opis posla:

  • Montaža i puštanje u rad termičke opreme - profesionalnih šporeta, kazana, kipera, roštilja, friteza, toplih kupki
  • Montaža i puštanje u rad rashladne opreme - frižidera, zamrzivača, rashladnih komora, rashladnih vitrina
  • Servisiranje i održavanje pomenute opreme na objektima
  • Provera izvedenih radova
  • Rešavanje problema i pružanje tehničke podrške kupcima
  • Pružanje obuke o korišćenju i rukovanju opremom kupcima
  • Izveštavanje o radnim aktivnostima
  • Vođenje radnog dnevnika, popunjavanje radnih naloga i druge potrebne servisne dokumentacije

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme - el. struke
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Dinamična i snalažljiva osoba
  • Sposobnost brzog i efikasnog rešavanja problema
  • Kooperativna osoba, prilagodljiva u timskom radu ali i sposobna za samostalno obavljanje posla
  • Spremnost na rad pod pritiskom
  • Dobra koordinacija i orijentacija u prostoru
  • Visok nivo odgovornosti, koncentracije i tolerancije
  • Odgovornost i posvećenost poslu
  • Lice koje nije pod istragom niti je osuđivano
  • Vozačka dozvola "B" kategorije, aktivni vozač

Nudimo:

  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Redovna isplata zarada koja prati Vaš učinak, rad i zalaganje
    Konkurs je istekao.

    Frigotherm d.o.o.

    • Kneza Mutimira 4, Beograd, Srbija
    • PIB: 100005123
    • Matični broj: 07755163

    Direktan link do oglasa