Konkurs je istekao.

Serviser za ugradnju i održavanje GPS opreme

Monitoring net d.o.o.

Beograd, Novi Sad

27.01.2022.

Na zahtev postojećih klijenata, naša matična kuća, DBS je pre 10 godina osnovala kompaniju za GPS/GLONASS praćenje vozila i telematiku. U saradnji sa partnerima i uzevši u obzir potrebe tržišta odlučili smo se da ponudimo oprobana i kvalitetna rešenja iz celog sveta. Od tada pa do danas koristeći visokokvalitetne uređaje, fleksibilne i na zahtev klijenta prilagodljive softvere i izuzetnu podršku stekli smo poverenje preko 250 kompanija širom Srbije i Bosne i Hercegovine.

Svakodnevnim učenjem i usavršavanjem naše znanje pretačemo u najmodernije sisteme koji našim klijentima ne samo što donose velike uštede nego i rešavaju sistemske probleme.

Trenutno naša kompanija ima potrebu za novim ljudima koji bi pomogli pri održavanju usluge na visokom nivou, pronalaženju novih rešenja i širenju portfolija usluga.

Tražimo: SERVISER ZA UGRADNJU I ODRŽAVANJE GPS OPREME

Više izvršilaca potrebno na teritoriji Beograda i Novog Sada

Opis posla:

·         Ugradnja i održavanje GPS opreme

·         Rad na terenu

·         Vrši montažu, puštanje u rad i održavanje sistema daljinskog nadzora vozila i obuku korisnika

·         Učestvuje u testiranju sistema daljinskog nadzora vozila

·         Prima na zaduženje od magacionera, duži, upotrebljava, čuva i održava motorno vozilo, zaštitnu opremu, osnovni komplet alata i pribora i potrošni materijal

·         Vođenje radnih naloga, komunikacija sa operaterom za podršku servisnim ekipama

Uslovi:

·         III ili IV stepen stručne spreme elektrotehnički smer ili neki drugi tehnički smer

·         Radno iskustvo na poslovima servisiranja i ugradnje GPS opreme, autoelektrike, automehanike, dijagnostike, servisa elektronskih uređaja...

·         Neophodno poznavanje rada na računaru

·         Vozačka dozvola B kategorije,aktivan vozač

·         Fleksibilnost, komunikativnost, pouzdanost, odgovornost

·         Spremnost za timski rad u dinamičnom okruženju

Ono što obezbeđujemo:

Rad u uspešnom i prijatnom radnom okruženju
Edukaciju i konstantno usavršavanje, sajmovi u skladu sa profilom i obavezama posla
Mogućnost napredovanja u skladu sa postignutim rezultatima
·         Rad vikendom plaćen posebno

·         Rad u mladom, dinamičnom i ambicioznom timu

Ukoliko vidiš sebe u našem timu i smatraš da ispunjavaš uslove oglasa, pošalji nam tvoju radnu biografiju elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži izbor.

  • Tošin bunar 274 v, Novi Beograd, Srbija
  • PIB: 107304412
  • Matični broj: 20778148

Direktan link do oglasa