Konkurs je istekao.

Serviser

Intercaffe d.o.o.

Beograd, Vodovodska 176

21.10.2020.

Mi smo kompanija “INTERCAFFE” d.o.o. iz Beograda koja već dve decenije sa uspehom posluje u oblasti vending operaterstva. Bavimo se uvozom, prodajom i uslužnim postavljanjem automata za samoposluživanje toplim i hladnim napicima i prehranom.

Zbog povećanog obima posla, raspisujemo oglas za poziciju serviser vending automata.

Od nas možete očekivati:

  • Stalno radno mesto, nakon probnog rada
  • Siguran i stabilan posao
  • Fiksna zarada, plus stimulativni bonusi
  • Rad u mladom i ambicioznom timu
  • Adekvatnu obuku i uvođenje u posao
  • Stručno usavršavanje
  • Rad 5 dana u sedmici i 2 slobodna dana
  • Godišnji odmori i slobodni dani u vreme praznika
  • Otvorena komunikacija u svakom trenutku

Opis posla:

  • Tražimo kolegu za rad u servisu i po potrebi na terenu. Izabrani kandidat će raditi na poslovima pripreme i kompletnog servisiranja automata, montaže i demontaže na lokacijama korisnika, priprema i programiranje naplatnih sistema.

Od vas očekujemo:

  • Radno iskustvo minimum dve godine na poslovima servisira elektrotehnike, prednost imaju kandidati koji su radili na poslovima servisiranje kafemata i automata za samoposluživanje.
  • Minimum SSS
  • Poželjno predznanje iz oblasti elektronike i elektrotehnike
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost i organizovanost u poslu
  • Spremnost saradnje na duže staze

Ukoliko smatrate da ste kompetentni da obavljate ovakav posao, molimo Vas da pošaljete svoju biografiju (CV).

    Konkurs je istekao.

    INTERCAFFE d.o.o.

    • Vodovodska 176, Beograd, Srbija
    • PIB: 101833264
    • Matični broj: 17357450

    Direktan link do oglasa