Konkurs je istekao.

Serviser

Valhall d.o.o.

Stara Pazova

30.08.2016.

Valhall d.o.o., generalni zastupnik švedske kompanije Husqvarna AB za srpsko tržište, traži SERVISERA za rad u centralnom servisu u Staroj Pazovi.

Serviser

za rad u centralnom servisu u Staroj Pazovi

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme, srednja tehnička škola
  • Iskustvo sa servisiranjem 2T i 4T benzinskih motora
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na timski rad
  • Komunikativnost
  • Radna disciplina

Opis posla:

  • Prijem, defektaža i servisiranje mašina u centralnom servisu
  • Vođenje dokumentacije vezane za servisiranje mašina
  • Servisiranje mašina na terenu po potrebi
  • Prezentacije rada sa mašinama, puštanje u rad i isporuka mašina krajnjim kupcima

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Stalnu edukaciju i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja u karijeri
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme za kandidata koji zadovolji tražene uslove na probnom radu

Probni rad 3 meseca, rok za konkurisanje 30.08.2016..

    • Banovačka 60, Stara Pazova, Srbija
    • PIB: 100093781
    • Matični broj: 17241753

    Direktan link do oglasa