Konkurs je istekao.

Servisni savetnik

Scania Srbija d.o.o.

Beograd

19.12.2018.

Više od 45.000 zaposlenih u preko 100 zemalja svaki dan osigurava da Scania ostane vodeća kompanija u transportnoj industriji.

Mesto rada: Scania Srbija d.o.o., Krnješevci - Beograd

Radno mesto:

Servisni savetnik (m/ž)

Opis posla:

  • Planiranje rada u radionici;
  • Rezervacija i organizacija posete kupaca u radionicu;
  • Otvaranje i zatvaranje radnih naloga;
  • Odgovoran za koordinaciju posla koji će se obaviti za kupca;
  • Proveravanje kreditne sposobnosti kupca;
  • Proveravanje da li su svi resursi za rad koji treba da se obavi na raspolaganju;
  • Dogovara se za podizvođačke poslove;
  • Izrada i otvaranje prednaloga za obavljanje radova;
  • Preuzimanje vozila od kupaca i isporuka vozila kupcu;
  • Ponuda dodatnog rada/delova kupcu;
  • Izdavanje svih potrebnih faktura;
  • Potvrda faktura i isporuka CD-a, TI-ja, MULTI-a, SDP-a našim poslovnim jedinicama;
  • Vođenje evidencije radnog vremena zaposlenih – postprodaja i radionica;
  • Ostali poslovi u skladu sa uputima neposredno nadređenog.

Uslovi:

  • 2-3 godine iskustva na istom ili sličnom radnom mestu;
  • SSS;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Poznavanja MS office (Excel).

Što očekujemo od kandidata:

  • Motivisanost, proaktivnost i snalažljivost;
  • Pouzdanost, ažurnost, odgovornost;
  • Smirenost i staloženost te preciznost;
  • Sposobnost prilagođavanja timskom radu, saradnja i komunikativnost;
  • Otvorenost prema novim znanjima.

Što nudimo:

  • Rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 meseci;
  • Izazovan i dinamičan posao u ugodnom, profesionalnom i prijateljskom međunarodnom radnom okruženju;
  • Mogućnost usavršavanja, daljnjeg profesionalnog razvoja i napredovanja.

Ako smatrate da udovoljavate uslovima konkursa, te ste prepoznali kako se vaše kompetencije mogu razvijati s nama i Scanijin regionalni tim podrške klijentima učiniti još uspešnijim, CV i propratno pismo pošaljite putem linka za prijavu.

Kandidati koji prođu uži krug izbora biti će pozvani na razgovor.

Rok za konkurisanje: 19.12.2018.

    • Druga industrijska 6, 22 314 Krnješevci, Srbija
    • PIB: 100014375
    • Matični broj: 17333321

    Direktan link do oglasa