Konkurs je istekao.

Sistem Inženjer za UC i Kontakt centar rešenja

Algotech d.o.o. Beograd

Beograd

20.06.2018.

Algotech d.o.o. Beograd je renomirana ekspertska firma za oblasti kontakt-centara, integrisanih digitalnih, telefonskih i video komunikacija, računarskih mreža, Work Force menadžmenta i monitoringa kvaliteta. Svojim korisnicima nudimo i rešenja koja ne zahtevaju znatnija ulaganja ‒ rešenja zasnovana na Cloud ili MSD modelu. Kompanija je jedan od vodećih sistem-integratora koji isporučuje, instalira i obezbeđuje podršku za proizvode i rešenja vodećih svetskih proizvođača. Zahvaljujući pouzdanom funkcionisanju naših proizvoda i usluga, korisnici imaju punu podršku u svojim poslovnim procesima.

U cilju razvoja našeg tehničkog tima, potreban nam je

Sistem Inženjer za Unified Communication i Kontakt centar rešenja

Beograd

Zaduženja i odgovornosti:

  • Implementacija i integracija UC, CC sistema, IP mreža za prenos podataka, glasa, videa
  • Tehničko održavanje UC, CC sistema, IP mreža za prenos podataka, glasa,videa
  • Planiranje, dizajn UC i CC rešenja
  • Pretprodajne aktivnosti, izrada tehničkih specifikacija

Očekujemo da:

  • Imate VII stepen tehničkih fakulteta
  • Imate minimum 3 godine iskustva na sličnim poslovima
  • Imate napredno znanje engleskog jezika
  • Imate vozačku dozvolu B kategorije

Vaša prednost je ako:

  • Posedujete Avaya, Cisco ili Microsoft sertifikate
  • Dobro poznajete arhitekturu i koncepte UC rešenja: voice, IM, presence i Contact Centar rešenja
  • Dobro poznajete TCP/IP, SIP/SDP, H.323, MGCP protokole

Važno nam je da ste:

  • Motivisani da konstantno učite i postižete vrhunske rezultate,
  • Spremni da učinite korak više
  • Proaktivni, analitični i sposobni za rešavanje kompleksnih problema
  • Nezavisni ste u radu i posedujete visok nivo samomotivacije
  • Sposobni ste da radite i samostalno i u grupi

Nudimo Vam:

  • Rad u kvalitetnom timu
  • Kontinuirano ulaganje u učenje i razvoj zaposlenih
  • Otvorenost za vaše ideje

Ukoliko se prepoznate u našem oglasu, pozivamo Vas da do 20.06.2018. pošaljete svoju radnu biografiju.

Iako cenimo svakog prijavljenog kandidata i interesovanje za našu kompaniju, kontaktiraćemo samo kandidate koje izaberemo za intervju.

Prijavljivanjem na konkurs dajete saglasnost da se Vaši lični podaci koriste u svrhu regrutacije i selekcije za otvorenu poziciju u Algotech d.o.o. Beograd. Svi podaci koje budemo obrađivali biće poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.

    Konkurs je istekao.

    Algotech d.o.o.

    Algotech је kompanija specijalizovana za dizajn i implementaciju sistema integrisanih komunikacija, baziranih na najnaprednijim svetskim rešenjima i tehnologijama. Kompanija je osnovana 1992 godine i kao Algotech grupa uspešno posluje na području Srbije, Mađarske, Češke, Slovačke, Poljske i Rumunije ali je prisutna i na tržištu Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Slovenije.   Danas, kada je digitalna transformacija poslovanja u punom zamahu, Algotech je kreirao strategiju diversifikacije poslovnog…

    Direktan link do oglasa