Konkurs je istekao.

Sistem (Linux) Administrator

AMS osiguranje a.d.o.

Beograd

05.07.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

„AMS Osiguranje“ a.d.o. Beograd je jedna od najstabilnijih osiguravajućih kuća na tržištu Srbije, u okviru kog uspešno posluje preko dvadeset godina, sa širokom mrežom prodajnih mesta i kvalitetnom i konkurentnom ponudom proizvoda osiguranja. Kreiramo okruženje u kome se promoviše dobrodošlica i podrška, gde se integritet, poštovanje, saradnja i različitost efikasno primenjuju. „AMS Osiguranje“ a.d.o. Beograd ohrabruje razvoj individualnih sposobnosti i veština svojih zaposlenih, uz obezbeđivanje adekvatne stručne obuke.

Nudimo priliku za radno angažovanje na poziciji:

Beograd

Opis poslova:

  • Održavanje i administracija serverske i mrežne infrasturukture (Linux, VMware, Cisco)
  • Održavanje radnih stanica (Linux i Windows) i perifernih uređaja
  • Nadzor IT infrastrukture (računarske mreže, serveri, uređaji za podršku funkcionisanju IKT servisa)
  • Pružanje tehničke podrške
  • Projektovanje i konfiguracija IKT servisa sa serverskog i mrežnog aspekta
  • Backup i restauracija sistemskih i mrežnih resursa
  • Kreiranje dokumentacije i razvoj procedura

Potrebna školska sprema:

  • Visoko obrazovanje na studijama prvog i/ili drugog stepena - oblast računarskih nauka ili informacionih tehnologija

Obavezno iskustvo:

  • Administracija Linux servera i radnih stanica
  • Iskustvo u radu na održavanju računarske opreme bar 1 godina

Uslovi koji će predstavljati prednost:

  • Posedovanje odgovarajućih sertifikata iz oblasti administracije (Red Hat, VMware, Cisco...)
  • VMware ili neka druga tehnologija virtualizacije
  • Iskustvo u radu sa open source operativnim sistemima (Linux, Unix, BSD...)
  • Rad u finansijskim institucijama (sektor osiguranja ili banaka)
  • Visoko obrazovanje II stepena (Master ili Specijalista akademskih ili strukovnih studija) – računarskih i/ili informacionih tehnologija
  • Dodatni zahtevi
  • Sposobnost za timski, kao i za samostalni rad
  • Efikasnost u radu i komunikaciji
  • Dobro znanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Stabilno radno okruženje
  • Edukacije i učešće na seminarima iz oblasti osiguranja i informacionih tehnologija

Rok za konkurisanje: 05.07.2019.

    • Ruzveltova 16, Beograd, Srbija
    • PIB: 100000563
    • Matični broj: 17176471

    Direktan link do oglasa