Konkurs je istekao.

Sistem administrator

Farmalogist d.o.o.

Beograd

18.12.2019.

Mirijevski bulevar 3, Beograd
proširuje svoj tim saradnika i raspisuje konkurs za radno mesto u Beogradu:

Opis posla:

  • konfiguracija, održavanje i monitoring serverskih sistema (Windows, Linux) na fizičkoj i virtuelnoj infrastrukturi
  • administracija Active Directory (GPO, DNS, DHCP, File Server), MS Exchange mail servera
  • kontrola pristupa resursima sistema (interni pristup i udaljeni pristup VPN)
  • pružanje IT podrške i dokumentovanje primenjenih rešenja
  • podešavanje, monitoring i kontrola backup-a
  • monitoring mrežne infrastrukture (CISCO)

Uslovi:

  • VI stepen stručne spreme IT profila
  • 3+ godina na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje mrežnih protokola i računarskih mreža
  • dobro poznavanje virtualizacije (VMware)
  • poznavanje storage sistema
  • poznavanje alata i procedura za BR i DR
  • poznavanje informacione sigurnosti
  • sposobnost detektovanja i rešavanja problema
  • vozačka dozvola B kategorije

Od Vas očekujemo:

  • da imate inicijativu
  • da ste odgovorni u ispunjavanju zadataka
  • da ste samostalni u rešavanju problema
  • da ste sposobni za timski rad

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa i zainteresovani ste za rad našoj kompaniji, nudimo Vam dobre uslove za rad, obuku kao i mogućnost da u iskažete svoju profesionalne sposobnosti.

Molimo Vas da CV sa preporukom pošaljete najkasnije do 18.12.2019. elektronskim putem.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Farmalogist

    • Mirijevski bulevar 3, Beograd, Srbija
    • PIB: 100270693
    • Matični broj: 17408933

    Direktan link do oglasa