Konkurs je istekao.

Sistem inženjer

Dialog d.o.o.

Beograd

19.04.2019.

Beograd

Opis posla:

  • zadužen je za asembliranje i testiranje serverskih konfiguracija
  • sistem integraciju, planiranje, projektovanje, instalaciju i administraciju “high-availability” rešenja
  • praćenje novih tehnologija i IT trendova.

Uslovi:

  • univerzitetska diploma
  • 2 godine radnog iskustva
  • poznavanje arhitekture računara, računarskih mreža i mrežnih protokola
  • znanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Stimulativni uslovi rada
  • školovanje i dalje usavršavanje u poslu
  • dinamično radno okruženje.

Molimo Vas da dostavite CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 19.04.2019.

    Konkurs je istekao.

    Dialog

    Dialog d.o.o. je jedan od najstarijih HP partnera na prostorima bivše Jugoslavije. Od našeg osnivanja 1993. godine, našim klijentima pored implementacije savremenih IT rešenja, nudimo i podršku prilikom razvoja celokupne IT infrastrukture. Danas, nakon 25 godina uspešne saradnje sa velikim brojem zadovoljnih korisnika, možemo da se pohvalimo iskustvom i osposobljenošću da svakog novog korisnika učinimo još efikasnijim i profitabilnijim. Partnerstvo sa kompanijom HP, kao i partnerstva sa Microsoft-om,…

    Direktan link do oglasa