Konkurs je istekao.

Sistem inženjer

Monus d.o.o.

Inđija

05.12.2020.

"MONUS” d.o.o., proizvođač duvanskih proizvoda, oglašava radno mesto:

Opis posla:

  • Nadgleda i kontroliše održavanje električnih i elektronskih upravljačkih sistema
  • Obezbeđuje izvršenje svih aktivnosti elektro održavanja kako bi se ispunili ili nadmašili KPI ciljevi održavanja
  • Neprestano traži područja poboljšanja u pogledu organizacije održavanja, aktivnosti održavanja, funkcionalnosti i stanja opreme
  • Održava i pruža podršku ispravnom funkcionisanju sistema za prikupljanje podataka, analizira podatke iz svih procesnih oblasti, procenjuje trendove performansi, proverava kompatibilnost i konzistentnost vrednosti obrađenih parametara i izveštava o odstpanjima
  • Koordinira i/ili učestvuje u projektima koji uključuju promene ili modifikacije postojeće opreme i ugradnju novih proizvodnih linija
  • Analizira zahteve za rezervnim delovima i potrošnju rezervnih delova
  • Ažurira dokumentaciju za električne sisteme, instrumente i automatizacione sisteme
  • Pridržava se važećih bezbednosnih procedura i uputstava u skladu sa standardima i zakonodavstvom kompanije

Uslovi:

  • Dipl. inž./Master elektrotehnike (automatičar, telekomunikacije i sl.)
  • Odgovorna i proaktivna osoba
  • Vozačka dozvola - B kategorija
    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa