Konkurs je istekao.

Skladištar

Lagermax AED d.o.o.

Šimanovci

24.11.2017.

Lagermax AED d.o.o. je vodeća kompanija za pružanje usluga međunarodnog transporta i logistike na srpskom tržištu. Uz centralu u Šimanovcima, kompanija posluje u svim regionalnim centrima: Novom Sadu, Čačku i Nišu, gde raspolaže distributivno - logističkim skladištima.

Lagermax Grupa
nalazi se u Salzburgu. Grupacija se tokom godina razvijala i širila na područje istočne i jugoistočne Europe, tako da danas posluje na području 11 zemalja i ima 30 operativnih firmi. Osim u Austriji, Lagermax grupa prisutna je putem operativnih firmi u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Češkoj, Hrvatskoj, Sloveniji, Makedoniji, Mađarskoj, Rumuniji i Bugarskoj, a usled povećanja obima posla u Srbiji traži odgovornu i perspektivnu osobu na poziciji:

SKLADIŠTAR (Ž/M)

Šimanovci

OPIS POSLA:

  • rad na prijemu ,otpremi i pretovaru robe po datim dispozicijama  u skladu sa planom dolaska I izlaska
  • odvajanje robe  po nalogu
  • oslobađanje adekvatnog prostora za smeštaj i raspodelu robe koja pristiže
  • administrativni poslovi vezani za prijem i otpremu robe
  • štampanje otpremnica,rad i predaja zapisnika ,lepljenje deklaracija
  • utvrđivanje i obaveštavanje nadređenih o oštećenjima pošiljaka, manjku ili višku robe,
  • preuzimanje i predaja robe,
  • samostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima,
  • obavljanje drugih poslova i zadataka po posebnim nalozima i zaduženjima.

Uslovi za kandidate:

  • potrebna stručna / školska sprema: minimalno SSS
  • obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima - prednost imaju kandidati koji imaju najmanje godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • probni rad: 30 dana
  • poželjno poznavanje rada u programu  WMS
  • rad u smenama
  • lice spremno za timski rad usmeren ka poštovanju politike kvaliteta i unapređenju profesionalne i lične odgovornosti
  • funkcionalna znanja: aktivno služenje MS Office paketom
  • funkcionalna znanja: vozački ispit za B kategoriju
  • funkcionalna znanja:  položen ispit za vozača viljuškara

Zaposlenima nudimo:

  • rad u internacionalnoj kompaniji, mladom  i dinamičnom timu, obuku za rad, kao i mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja

Rok za konkurisanje: 24.11.2017.

    Konkurs je istekao.

    Lagermax Logistics d.o.o

    • Obradovića sokak 70A, Šimanovci, Srbija
    • PIB: 105047483
    • Matični broj: 20302003

    Direktan link do oglasa