Konkurs je istekao.

Službenik fizičko - tehničke zaštite

Inex Plus d.o.o.

Beograd

11.03.2021.

Službenici fizičko - tehničke zaštite, više izvršilaca na području grada Beograda i okoline.

Opis posla:

Obezbeđenje objekata u smenskom radu
Čuvanje objekata, postrojenja i imovine
Onemogućavanje pristupa neovlašćenim licima u objekte i prostorije
Sprovođenje mera kojima se obezbeđuje nesmetano obavljanje rada
Otkrivanje i sprečavanje pojava koje mogu ugroziti bezbednost imovine i ljudi

Od kandidata/kandidatkinja očekujemo:

Minimum III stepen obrazovanja
Aktivan rad u oblasti obezbeđenja objekata
Pouzdanost, dinamičnost i odgovornost
Uredna krivična evidencija
Da je kandidat psihofizički sposoban za obavljanje navedenog posla, a po odredbama Zakona o privatnom obezbeđenju

Veštine i osobine:

Visok nivo odgovornosti prema poslu i aktivan pristup dužnostima
Profesionalizam i predanost u poslu
Obavezan je stručni ispit iz oblasti protiv-požarne zaštite
Obavezno da poseduje licencu za vršenje poslova fizičko-tehničke zaštite sa ili bez oružja (LF2 ili LF1).

Ukoliko smatrate da ispunjavate  navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu. Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju elektronskim putem saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Konkurs je istekao.

INEX PLUS DOO

Privredno društvo Inex Plus d.o.o. iz Beograda je svojim dugogodišnjim profesionalnim radom svrstano u sam vrh kompanija koje se bave pružanjem kompletnih bezbednosnih usluga kako bi odgovorilo na sve zahteve potencijalnih i stalnih klijenata na teritoriji cele Srbije.

Direktan link do oglasa