Konkurs je istekao.

Službenik obezbeđenja

Vektor Security

Beograd (Zemun), Mladenovac, Leštane

20.07.2019.

Preduzeće za fizičko-tehničko i protiv-požarno obezbeđenje i pružanje usluga iz oblasti Vanrednih situacija i Zaštite od požara „VEKTOR cecurity d.o.o“, sa sedištem u Beogradu, Jaše Prodanovića br.10 vam može ponuditi usluge poput:

  • Konsalting u oblasti bezbednosti,
  • Procena rizika u zaštiti lica, imovine i poslovanja
  • Fizičko-tehničko obezbeđenje
  • Edukacija zaposlenih u oblasti bezbednosti
  • Usluge uz oblasti zaštite od požara ( ZOP )
  • Izrada dokumenata po osnovu Zakona o smanjenju rizika od katastrofa i upravljanju vanrednim situacijama:
  • Procena rizika od katastrofa
  • Planove zaštite i spasavanja
  • Plan zaštite od udesa

Opis posla: poslovi službenika obezbeđenja, rad u smenama

Zadaci:

  • Obavlja dužnost u skladu sa zakonskim propisima, uputstvima za rad službenika obezbeđenja na objektu i nalozima rukovodioca;
  • Vrši kontrolu ulaska i izlaska i kontrolu kretanja lica u objektu;
  • Vrši kontrolu unošenja i iznošenja predmeta i opreme iz poslovnih objekata;
  • Vrši periodične obilaske i kontrolu stanja objekta u skladu sa Planom obezbeđenja objekta;

Uslovi rada: Poželjna je licenca službenika obezbeđenja i završeni ispit ZOP

Kontakt telefoni za prijavu na oglas:

    • Jaše Prodanovića 10, Beograd, Srbija
    • PIB: 110433021
    • Matični broj: 21349712

    Direktan link do oglasa