Konkurs je istekao.

Šnajder/Šnajderka

Kadrija Rušitović PR krojacka radnja

Beograd, Jenkova 3

09.03.2021.

35.000,00 - 100.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme

Beba Lingerie je mladi modni brend ženskog veša i kupaćih kostima, osnovan 2017. godine, koji se na našem tržištu izdvojio unikatnim dizajnom, kvalitetom i dostupnim luksuzom koji pruža.

Osnivač brenda je Kadrija Rušitović, rođena u Beogradu, 04.01.1990. godine. Diplomirala na Visokoj tekstilnoj strukovnoj školi za dizajn, tehnologiju i menadžment 2016. godine, kao strukovni dizajner iz oblasti primenjene umetnosti i dizajna – Dizajn tekstila i odeće.

Ono što karakteriše dizajn ovog brenda su materijali poput čipke, svile i pliša u kombinaciji sa trakama, izazovnim sečenjima i vezivanjima i to je ono što ga izdvaja u odnosu na druge proizvođače veša na našem tržištu, kao i dostupnost takvih ekskluzivnih i unikatnih proizvoda po pristupačnoj ceni. Brend posluje i prodaje proizvode putem online platforme ( sajt i društvene mreže) i putem saradnje sa concept radnjama u kojima se prodaju srpski dizajnerski brendovi čija estetika varira od street style-a do raskošnih i ekskluzivnih kreacija. Cilj je da stvorimo jedan jak brend visoke prepoznatljivosti. Kada su u pitanju dizajn, dobar odnos kvalitet-cena i interakcija sa potrošačima, a sve to kako bi omogućili svakome da na jedan klik i po pristupačnoj ceni dobije ekskluzivan proizvod koji traje i koji čini da se svaka žena oseti senzualno i zavodljivo i u najopuštenijem outfit-u

Opis posla

Potrebne šnajderke/šnajderi sa iskustvom u šivenju na industrijskim mašinama

  • krojenje i šivenje
  • potrebno iskustvo, pedantnost i brzina
  • prijava, dobra zarada, mogućnost napredovanja
  • radno vreme je 8h-16h, subote po potrebi
  • rad po učinku, određena minimalna dnevna norma

U pitanju je proizvodnja veša i kupaćih kostima

Svaki komad se radi od početka (krojenje) do kraja, najbitniji uslov je da artikal bude proizveden po zadatim standardima i da u prvih 6meseci dostignete minimalnu brzinu proizvodnje koju zahtevamo. To obično bude mnogo ranije, čak i za 3 meseca, kod osoba koje imaju iskustva i kontinuirano se bave šivenjem.

Ukoliko se opredelite da radite kod nas morate znati da se radi po učinku i neophodno je oko 6 meseci kako bi mogli da zaradite prosečnu platu koja je u našoj proizvodnji. Početna plata urađene minimalne norme je od ‪35-40.000‬ din, mesečna zarada može dostići i do ‪100.000‬ din.‬‬

Ne radimo serijsku proizvodnju što znači da svaki proizvod koji vidite na sajtu sami proizvodite od početka do kraja i zato je bitno da ste spremni prvenstveno da naučite sve modele i vremenom u veoma kratkom roku pedantno i korektno ga sašijete.

Uslov je da svaki proizvod bude proizveden po zadatim standardima i da u prvih 6 meseci dostignete minimalnu brzinu proizvodnje koju zahtevamo.

Ukoliko vam odgovaraju naši uslovi onda nas možete poslati vaš CV elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Kadrija Rusitovic PR krojacka radnja Beograd

    • Jenkova 3, Beograd, Srbija
    • PIB: 111382739
    • Matični broj: 65372339

    Direktan link do oglasa