Konkurs je istekao.

Sobar - ica/higijeničar - ka

Montvision d.o.o.

Kopaonik

16.08.2020.

GORSKI HOTEL & SPA je ekskluzivni hotel u samom centru Kopaonika. Trenutno smo u potrazi za kandidatima koji su motivisani da postanu deo našeg tima, kompanije Montvision doo, Kopaonik, u okviru koje hotel Gorski posluje.

Konkurs je otvoren za sledeću poziciju:

VIŠE IZVRŠILACA

Naziv pozicije Sobar - ica/higijeničar - ka (m/ž)

Sektor domaćinstva i recepcije

Odeljenje Domaćinstvo

Opis posla:

  • Obavlja poslove servisiranja apartmana (soba);
  • Održava zajedničke prostorije i postavlja znak za klizav pod (hodnik, stepenište, ulaz i drugo);
  • Duži kompletan inventar apartmana (sobe) na delu u kom radi;
  • Zadužuje gosta prilikom dolaska i razdužuje ga pri odlasku sa inventarom u apartmanu (sobi);
  • Održava higijenu svih javnih površina na zavidnom nivou
  • Predaje izveštaje o sredjenim sobama na kraju smene pretpostavljenom;
  • Preko Službe za održavanje objekta, postrojenja i mreže visokog napona održava tehničku ispravnost apartmana (sobe);
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Menadžera domaćinstva i Supervizora

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine bilo kojeg smera
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima
    Konkurs je istekao.

    Montivision d.o.o.

    • 36354 Raška, Srbija
    • PIB: 109623085
    • Matični broj: 21212610

    Direktan link do oglasa