Konkurs je istekao.

Softver inženjer junior

Telekom Srbija a.d.

Beograd

01.05.2021.

Za tim koji drugu godinu zaredom osvaja priznanje Najbolja mobilna mreža u Srbiji, tražimo nove saradnike.

Svrha posla:

Projektuje, razvija, prilagođava, implementira, testira i održava softverska rešenja i servise u skladu sa zahtevanom poslovnom potrebom, rezultatom, tipovima izvornih podataka i bezbednosnim standardima.

Opis posla:

Razvija softverska rešenja i IT/ICT servise:

  • implementira softverska rešenja i IT/ICT servise
  • testira softverska rešenja i IT/ICT servise

Održava softverska rešenja i IT/ICT servisa:

  • vrši nadzor softvera na IT/ICT platformi
  • rešava reklamacije i incidente

Integriše softverska rešenja i IT/ICT servise:

  • implementira softverska rešenja integracija
  • testira softverska rešenja integracija

Implementira eksterna softverska rešenja i IT/ICT servise:

  • implementira eksterna softverska rešenja i IT/ICT servise
  • testira implementaciju eksternih softverskih rešenja i IT/ICT servisa

Kontinuirano unapređuje IT/ICT servise i sisteme:

  • testira predlog izmena
  • dokumentuje predlog izmena

Kontinuirano unapređuje procese potrebne za rad, održavanje i testiranje IT/ICT servisa i sistema:

Uslovi i kvalifikacije:

  • visoka stručna sprema (240 ESPB) iz oblasti telekomunikacija, IT/ICT tehnologija, informatike
  • obavezno znanje engleskog jezika
  • rad na računaru (MS Office)

Prednost će imati kandidati koji imaju prethodno iskustvo i poznavanje tehnologija:

  • Oracle PL/SQL
  • različite Linux distribucije (RedHat, CentOS), Shell Scripting (Bash, Perl, Python)

    Kompanija Telekom Srbija zauzima vodeću poziciju na tržištu telekomunikacija u Srbiji i omogućava jedinstveno i integrisano korisničko iskustvo. Poslujući u Srbiji pod brendovima mts, Supernova i m:SAT TV kompanija pruža usluge mobilne i fiksne telefonije, televizije i interneta. Uvođenjem novih usluga i primenom najsavremenijih tehnologija, kompanija nastoji da omogući globalnu povezanost i da stvaranjem uslova za izvanrednu komunikaciju obogati život lјudi. Kontinuiranim ulaganjem u dalјi razvoj ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Karijeru u kompaniji Telekom Srbija započela sam 2012. godine kada sam na javnom konkursu za prijem 75 novih saradnika prepoznata i odabrana kao budući mladi lider iz oblasti digitalnih komunikacija. ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • POSLOVNA PUTOVANJA
    • OTKUP OPREME
    • DELJENJE PROFITA
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST
    • PERSONALIZOVANE BENEFICIJE
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • ZDRAVLJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • SPORT I REKREACIJA
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • DODATNI SLOBODNI DANI
    • PORODICA I RODITELJSTVO

    Direktan link do oglasa