Konkurs je istekao.

Softver inženjer

Energosoft d.o.o.

Niš

01.02.2022.

Energosoft ITSS Novi Sad, preduzeće informatičkog inženjeringa koje se bavi projektovanjem i izradom informacionih sistema i telekomunikacionih mreža, isporukom aktivne i pasivne mrežne opreme, obukom i konsultantskim uslugama, raspisuje konkurs za radno mesto: Softver inženjer

Opis posla:

·         Razvoj novih aplikacija i unapređenje postojećih sistema i funkcionalnosti

·         Integracija aplikacija sa kompanijskim sistemima

·         Rad sa velikim sistemima i korisnicima

Neophodni uslovi:

·         Iskustvo u radu sa nekom od relacionih baza podataka: ORACLE, MS SQL Server, PostgreSQL

·         Poznavanje .NET tehnologija (C#, ASP.NET, Xamarin), IIS, SQL Server Reporting Services, Microsoft Dynamics NAV je prednost

·         Iskustvo u radu sa ORACLE razvojnim alatima: ORACLE Forms, ORACLE Reports, PL/SQL i SQL-a je takođe prednost

·         Poželjno je posedovanje univerzitetske diplome ili diplome visoke škole iz oblasti informatike ili sličnog obrazovnog profila (PMF, FON, FTN, ETF)

Zaposlenima nudimo:

·         Mogućnost napredovanja i usavršavanja u okruženju koje se neprestano razvija

·         Mogućnost ostvarivanja karijere u najperspektivnijoj poslovnoj oblasti – IT industriji

·         Rad u kompaniji sa dugom tradicijom na izazovnim projektima

·         Dinamičan posao u profesionalnom okruženju

·         Poznavanje poslovnih procesa

·         Rad na savremenim tehnologijama

·         Mogućnost učenja i upoznavanja novih tehnologija

Konkurs je istekao.

Energosoft ITSS DOO

Energosoft ITSS DOO Beograd je jedna od vodećih kompanija na polju Informacionih Tehnologija sa dugom tradicijom. Kompanija se primarno bavi projektovanjem i izradom informacionih sistema I telekomunikacionih mreža kao i implementacijom i održavanjem istih, isporukom IT opreme, obukom i SAP konsaltingom.. Imamo partnerske odnose sa vodećim IT kompanijama u svetu. Naši klijenti su najveće domaće industrijske i komercijalne kompanije.

Direktan link do oglasa