Konkurs je istekao.

Software Development and Test Engineer

Enetel Solutions d.o.o.

Beograd

29.04.2014.

Enetel Solutions d.o.o. je kompanija u sastavu grupacije Roaming Solutions i bavi se razvojem softvera, implementacijom softverskih rešenja i sistem integracijom poslovnih sistema. Naše iskustvo obuhvata implementacije složenih informacionih sistema u telekomunikacionom, IT, finansijskom, transportnom i energetskom sektoru kao i razvoj sopstvenih web i mobilnih platformi, uz brojna partnerstva sa velikim svetskim IT kompanijama.

Zbog proširenja obima poslovanja raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto:

SOFTWARE DEVELOPMENT AND TEST ENGINEER

-inženjer za razvoj i testiranje softvera-

Opis posla:

  • Razvoj aplikativnog softvera na osnovu funkcionalnih specifikacija ili projektnih zadataka
  • Razvoj novih softverskih rešenja u okviru postojećeg softvera na osnovu detaljnih funkcionalnih specifikacija ili projektnih zadataka
  • Razvoj softverskih modula u okviru razvijenih softverskih rešenja partnerskih sistema na osnovu funkcionalnih specifikacija ili projektnih zadataka
  • Izrada idejnih rešenja za razvoj aplikacija
  • Izrada detaljne funkcionalne specifikacije i kreativnog rešenja za razvoj aplikativnog softvera
  • Sagledavanje sveobuhvatnog proizvoda iz ugla krajnjeg korisnika u funkciji unapredjenja softvera

Tražene kvalifikacije i sposobnosti:

  • Visoka stručna sprema smerova softversko inženjerstvo, informacione tehnologije, računarska tehnika i informatika, informacioni sistemi i tehnologije, elektrotehničkog fakulteta, fakulteta organizacionih nauka, matematičkog fakulteta ili drugih fakulteta srodnih usmerenja
  • Minimum 2 godine iskustva na sličnim poslovima razvoja i testiranja softvera u kompanijama sličnog profila ili kvalitetan freelance rad na razvoju softvera koji je moguće demostrirati
  • Rad u više programskih jezika kao što su Java, Javascript, C++, C#, Java Web Frameworks (GWT,Tapestry,Wicket i slično), Php, Ajax
  • Rad sa bazama podataka kao što su Oracle, MSSQL, MySql, PostgreSQL

Prednost je ukoliko posedujete i sledeće:

  • Iskustvo u radu u okruženju sa aktuelnim HTML i CSS standardima
  • Iskustvo u razvoju Androidi iOS aplikacija
  • Poznavanje framework-a društvenih mreža i online igara

Očekujemo da ste timski igrač, sistematični i organizovani u radu kao i da posedujete odlične matematičke i analitičke sposobnosti.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove i želite da postanete deo našeg tima pošaljite Vašu biografiju do 29.04.2014.

    Konkurs je istekao.

    Roaming Networks d.o.o.

    Roaming Networks je IKT kompanija, sistem integrator i digitalni izvođač koji na globalnim tržištima pruža napredne usluge u telekomunikacijama, i drugim industrijama. Organizacija od 600 ljudi brine o projektovanju, izgradnji, integraciji i drugim uslugama, omogućavajući klijentima da se fokusiraju na ono što im je važno i što je njihov osnovni posao. Napredovali smo i razvijali svoje kompetencije kroz generacije sofisticiranih tehnologija i nastavljamo da to činimo prateći potrebe i očekivanja…

    Direktan link do oglasa