Konkurs je istekao.

Specijalista pravnih poslova

Milšped d.o.o.

(Beograd – Krnješevci)

26.10.2016.

Glavna zaduženja:

  • Davanje saveta u vezi pravne dokumentacije, donošenje odluka vezanih za pravne poslove i tumačenje propisa
  • Pružanje pravne podrške ostalim sektorima kompanije
  • Izrada ugovora, opštih akata, procedura, pravilnika i ostale pravne dokumentacije na srpskom i engleskom jeziku
  • Učestvovanje u sprovođenju i kontroli pravnih i kadrovskih poslova
  • Zastupanje u sudskim postupcima i drugim postupcima pred državnim organima
  • Praćenje relevantnih propisa i zakona
  • Izrada i izveštaja i redovno ažuriranje dokumentacije

Ako imate visok nivo organizacionih i analitičkih sposobnosti i razvijenu veštinu pregovaranja i smatrate da bi predstavljena pozicija bila idealna za dalji razvoj Vaše karijere, dostavite nam svoju biografiju. Iskustvo u trajanju od min. 5 godina u pravnim poslovima i položen pravosudni ispit su obavezni uslovi. Potrebno je odlično znanje engleskog jezika i poznavanje rada na računaru.

Rok za konkurisanje: 26.10.2016.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Milšped d.o.o.

    Kompanija Milšped počela je sa radom pre više od 30 godina, a danas je tržišni lider u oblasti transporta i logistike koja posluje u 14 zemalja na 3 kontinenta. Pružajući svoje integrisane usluge domaćeg i međunarodnog transporta i distribucije, skladištenja, carinjenja, u sklopu grupe danas posluju i kompanije članice AML, MBOX Terminals, SKY CARGO i M-One, specijalizovane za automotive i e-comm logističke usluge, kao i intermodalni i avio transport.  Grupa se ističe po globalnom prisustvu ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Svoju karijeru u kompaniji Milsped započela sam na letnjoj praksi 2022. godine kao praktikant, gde sam nakon završene prakse dobila i zaposlenje. Jedna od prvih stvari koja me je impresionirala je bila ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • PROGRAM MENTORSTVA
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • ORGANIZOVAN PREVOZ
    • POSLOVNA PUTOVANJA
    • RAD IZ RAZLIČITIH KANCELARIJA
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa