Konkurs je istekao.

Specijalista u održavanju

Grundfos Srbija d.o.o. Ogranak prodaje

Inđija

07.02.2020.

Grundfos je globalni lider za proizvodnju pumpi i pumpnih rešenja koja dodiruje milione ljudi svaki dan.
Inovacija je naš BREND. Održivost je naša SUŠTINA. Zadovoljni zaposleni su naš CILJ.

U potrazi smo za zainteresovanim kandidatima za rad na poziciji:

Lokacija: Inđija

Opis posla:

✓ Mašinsko održavanje kompleksne proizvodne opreme u skladu sa planom preventivnog održavanja
✓ Rešavanje problema i popravki u slučaju mehaničkog kvara opreme
✓ Davanje predloga i implementiranje poboljšanja proizvodne opreme
✓ Planiranje, organizovanje i sprovođenje obuke za inženjere i tehničare
✓ Kreiranje i kontrolisanje dokumentaciju za opremu
✓ Pružanje podrške i pomoći inženjerima i tehničarima
✓ Implementiranje Integrisanog sistema upravljanja u okviru dodeljenog procesa, podprocesa i procesnog elementa
✓ Praćenje i obučavanje za bezbedno i pravilno korišćenje opreme i alata u svakodnevnom radu
✓ Podrška u toku instalacije opreme prebačene iz drugih Grundfos fabrika

Uslovi konkursa:

✓ Minimum IV stepen stručne spreme elektro/mašinskog usmerenja
✓ Najmanje godinu dana iskustva na istim ili sličnim pozicijama
✓ Znanje engleskog jezika
✓ Napredno znanje MS Office paketa
✓ Poznavanje metoda kvaliteta i standarda
✓ Korišćenje CAD softvera
✓ Vozačka dozvola B kategorije
✓ Profesionalnost i predanost poslu

Našim zaposlenima nudimo:

✓ Profesionalni razvoj kroz edukaciju i obuke u internacionalnoj kompaniji
✓ Rad u timu sa iskusnim kolegama
✓ Dobre uslove rada i mogućnost napredovanja
✓ Pokriven prevoz za sve naše zaposlene

Više informacija o kompaniji Grundfos možete dobiti na www.rs.grundfos.com ili www.grundfos.com

Rok za konkurisanje: 07.02.2020.

Konkurs je istekao.

Grundfos Srbija d.o.o.

Kompanija Grundfos počela je sa radom 2010. godine u Novoj Pazovi, dok se istovremeno radilo na izgradnji potpuno nove fabrike u Inđiji, koja je zvanično otvorena 2012.godine. Danas u Inđiji radi preko 800 ljudi, u izvozno orijentisanoj proizvodnji koja broji više od 40 proizvodnih linija i koja godišnje iz Srbije izveze preko 4 miliona pumpi na tržišta širom sveta. Grundfos u Inđiji proizvodi pumpe iz četiri različitih segmenata proizvoda. Cirkularne pumpe koriste se za grejne i sanitarne ... Saznajte više

Iskustva zaposlenih

"Za mene, svaki dan je uspešan ako mogu da se probudim znajući da sam danas bolji nego juče. Drago mi je što sam u okruženju u kom mogu konstantno da se razvijam. Ono što ovde posebno cenim jeste sloboda ... " Pročitajte celo iskustvo

Beneficije

  • RAD OD KUĆE
  • OBEZBEĐEN PARKING
  • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
  • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
  • FLEKSIBILNO RADNO VREME
  • OBUKE, KONFERENCIJE
  • HRANA I PIĆE
  • ZABAVNI SADRŽAJ
  • SPORT I REKREACIJA
  • ORGANIZOVAN PREVOZ
  • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
  • TIMSKA DRUŽENJA
  • PORODICA I RODITELJSTVO
  • ZDRAVLJE
  • KOMPANIJSKI POPUSTI

Direktan link do oglasa