Konkurs je istekao.
Carlsberg Srbija d.o.o. cover photo
Carlsberg Srbija d.o.o. logo

Specijalista za komunikacije

Carlsberg Srbija d.o.o.

Beograd

16.09.2025.

  • ugovor
  • puno radno vreme
Naš tim korporativnih poslova je u potrazi za pojačanjem. Pridruži nam se na poziciji:
Specijalista za komunikacije
Lokacija: Beograd

Carlsberg Srbija d.o.o jedna je od najvećih pivskih kompanija u Srbiji i deo je treće najveće pivske kompanije u svetu, Carlsberg Grupacije. Kompanija u Srbiji posluje više od 20 godina, tačnije od kupovine pivare u Čelarevu 2005. U svom portfoliu nudimo neke od najpoznatijih i najpopularnijih pivskih brendova u Srbiji – Carlsberg, LAV, LAV Premium, Tuborg, 1664 Blanc, Budweiser Budvar i Erdinger, kao i pića iz drugih kategorija: Somersby sajder, Twist radler i Battery energetsko piće. Svojim programom održivosti ZAJEDNO KA NULI I VIŠE,  kompanija nastoji da različitim aktivnostima u oblasti smanjenja emisije CO2, ušteda u potrošnji vode, minimiziranja poljoprivrednog otiska,  reciklaže, odgovorne konzumacije i brige o zdravlju i bezbednosti sprovodi svoj pozitivan uticaj na životnu sredinu i zajednicu u kojoj posluje. Naša svrha je da PRAVIMO PIVO ZA BOLJE DANAS I SUTRA, tačnije da svojim potrošačima nudimo sjajne brendove visokog kvaliteta, na odgovoran način i uz doprinos društvu čiji smo deo.
Koji bi bili tvoji zadaci:
  • Koordinisanje svih kanala interne komunikacije uz pripremu i adaptaciju materijala (interni newsletter, magazin za zaposlene, interni portal, web sajt itd.
  • Učestvovanje u kreiranju PR kampanja za brendove u saradnji sa marketing timom i eksternim partnerima
  • Kreiranje i realizacija internih i eksternih korporativnih kampanja koje promovišu organizacionu kulturu, u saradnji sa HR sektorom
  • Organizacija internih događaja u saradnji sa ostalim sektorima kompanije
  • Učestvovanje u kreiranju i realizaciji projekata u oblasti održivosti (u skladu sa programom kompanije ZAJEDNO KA NULI)
  • Učestvovanje u realizaciji eksternih kampanja sa ciljem razvoja korporativnog imidža kompanije
Ova pozicija je za tebe ako imaš:
  • Najmanje tri godine relevantnog iskustva u oblasti komunikacija ili marketinga
  • Iskustvo u pisanju korporativnih i brend tekstova – saopštenja za medije, tekstova za magazine, web sadržaja, internih vesti i sl.
  • Sklonost ka kreativnom i kvalitetnom pisanju
  • Kreativan pristup i sposobnost da razmišljaš otvoreno i inovativno
  • Iskustvo u upravljanju društvenim mrežama i digitalnim kanalima (poželjno)
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Vozačku dozvolu (poželjno)
  • Završen fakultet
Šta mi nudimo?
  • Mogućnost učenja i razvoja ekspertize kroz rad na implementaciji lokalnih i globalnih projekata
  • Mogućnost rada na nacionalnim kampanjama nekih od najpopularnijih brendova u Srbiji
  • Paket zdravstvenog osiguranja
  • Priliku da proširiš svoju profesionalnu mrežu kontakata
  • Prijateljsko okruženje i rad u verovatno najboljem timu ikad!

Ako si ti vešta i ambiciozna osoba, spremna da stičeš nova iskustva sa ekipom koja će ti se naći kada god je to potrebno, pošalji nam svoj CV.

    Carlsberg Srbija d.o.o.

    Carlsberg Srbija – priča koja traje. I nastavlja se, možda baš sa tobom. Sve je počelo 1847. godine u Kopenhagenu, kada je J. C. Jacobsen osnovao malu pivaru i nazvao je po svom sinu Carlu. Njegova želja bila je jednostavna – da pravi vrhunsko pivo i da kroz znanje unapredi svet oko sebe. Više od 175 godina kasnije, ta ideja i dalje živi – u više od 150 zemalja i u srcima preko 35.000 zaposlenih širom sveta. Naša priča u Srbiji počinje u Čelarevu, gde je Lazar Dunđerski još 1892. osnovao pivaru…

    Beneficije

    Edukacija, profesionalni razvoj
    Obuke, konferencije
    Zdravlje
    Wellness
    Nagrade, bonusi, pokloni
    Timska druženja
    Hibridni model rada
    Konkurs je istekao.

    Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.