Specijalista za razvoj poslovanja u sektoru za rad sa stanovništvom

Societe Generale Banka

Jagodina

25.02.2017.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

U potrazi smo za profesionalcem usmerenim ka klijentu da se pridruži našem timu.

Pozicija je locirana u Jagodini i ugovor je na neodređeno vreme:

SPECIJALISTA ZA RAZVOJ POSLOVANJA U SEKTORU ZA RAD SA STANOVNIŠTVOM

Opis posla:

Specijalista za razvoj poslovanja pruža podršku Regionalnom direktoru u razvoju poslovanja tj. aktivnostima akvizicije individualnih klijenata kroz akviziciju novih klijenata, prodaju i praćenje payroll klijenata, vođenje payroll ugovora. Obezbeđuje rešenja za poboljšanje prodaje (poboljšanje kvaliteta načina animacije, obuka i stručni saveti, deljenje najbolje prakse, prezentacija, dan ličnog bankara, itd.)

Potrebna nam je odgovorna, posvećena osoba, koja je timski igrač i ima inovativni pristup.

Odgovornosti:

  • Zadužen za akviziciju novih klijenta iz segmenta stanovništva
  • Organizuje i koordinira komercijalne aktivnosti kod korporativnih klijenata banke, u budžetskim ustanovama, javnim preduzećima i sindikatima, sa ciljem povećanja broja novih klijenta
  • Uspostavlja i održava saradnju sa lokalnim investitorima i agencijama za promet nepokretnosti
  • Pruža podršku ekspoziturama za komercijalne aktivnosti sa ciljem unapređenja prodaje i definisanja najboljeg pristupa prodaji
  • Zadužen za praćenje rezultata ostvarenja komercijalnih aktivnosti i sprovođenje  planova u skladu sa smernicama menadžmenta Banke

Uslovi:

  • Minimum završena srednja škola
  • Poznavanje MS Office programa
  • Znanje engleskog jezika
  • Posedovanje pregovaračkih i prodajnih veština
  • Poznavanje tržišta
  • Minimum tri godine radnog iskustva (rad u bankarstvu je prednost)
  • Vozačka dozvola

Ako imate neophodne predispozicije za ovu poziciju, pošaljite svoj CV.

Societe Generale Banka Srbija želi da ohrabri sve kandidate sa različitim iskustvima. Mi radimo na tome kako bi omogućili ljudima (kandidatima) da ne budu diskriminisani na osnovu starosti, invaliditeta, etničke pripadnosti, pola, vere ili uverenja, seksualne orijentacije ili po bilo kom drugom osnovu.

Garantujemo poverljivost vase prijave.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 25.02.2017.

    Sertifikovani Poslodavac Partner
    Konkurs je istekao.

    OTP banka

    Mi nismo samo bankari. Mi živimo inovacije, znamo gde želimo da stignemo i zato širimo pozitivnu energiju promena. Svakodnevno odlazimo na posao s ciljem da svojoj porodici, komšijama i ljudima oko nas život učinimo lepšim i lakšim. Našu strategiju čine oni elementi koje klijenti najviše cene: stabilnost, profitabilnost, rast i inovacije. Nastojimo da delamo bolje i drugačije kako bismo doprinosili poslovnom uspehu naših klijenata i nas samih. Svojim transparentnim i timskim radom negujemo odnos ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "U OTP Osiguranju počela sam da radim 2015. godine na poziciji savetnika za preuzimanje rizika. Kako je kompanija vremenom rasla i razvijala se, ujedno je raslo moje znanje i veštine i danas sam na poziciji ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • WELLNESS
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • DODATNI SLOBODNI DANI
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • RAD NA DALJINU

    Direktan link do oglasa