Specijalista/Specijalistkinja kreditne administracije za rad sa stanovništvom i mikro klijentima

Naša AIK banka

Beograd

02.07.2022.

Naša AIK Banka je jedna od članica AIK grupe koju uspešno predvodi domaća AIK Banka. Poslujemo kao univerzalna banka koja svojim klijentima - građanima, preduzetnicima, malim i srednjim preduzećima, korporativnim klijentima i poljoprivrednicima - pruža sve vrste bankarskih usluga i proizvoda po najvišim svetskim standardima. AIK bankarska grupa, čiji je Naša AIK Banka član, danas raspolaže bilansnom sumom koja prelazi 6,5 milijarde evra i predstavlja jednu od najznačajnijih banaka u našoj zemlji.

Opis posla:

  • Kontrola usklađenosti ugovora i druge primljene dokumentacije sa kreditnom odlukom i kontrola kompletnosti kreditnog dosijea
  • Unos i kontrola podataka vezanih za odobrene plasmane banke uključujući i podatke o raspoloživim instrumentima obezbeđenja
  • Izrada ugovorne dokumentacije
  • Sprovođenje izmene podataka na svim vrstama postojećih kreditnih proizvoda klijenata iz segmenta stanovništva i mikro klijenata - aneksiranja, promena kamatnih stopa, naknada i slično
  • Unos i kontrola izmene obezbeđenja po kreditnim proizvodima
  • Dostava obračuna po kreditnim proizvodima na zahtev drugih organizacionih jedinica banke
  • Sprovođenje likvidacije kreditnih proizvoda u informacionom sistemu
  • Sprovođenje prevremenih otplata
  • Testiranje sistemskih unapređenja
  • Unapređenje procesa i sistemske evidencije plasmana u smislu postizanja visokog nivoa automatizacije sistema

Od Vas očekujemo da posedujete sledeće kompetencije / znanja / veštine:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 4 godine
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Rad na računaru – Microsoft Office paket (napredni nivo)
  • Engleski jezik - srednji nivo
  • Prednost – iskustvo u radu sa BI bankarskim aplikacijama
  • Aktivno učestvovanje u projektima
  • Definisanje poslovno-tehničkih rešenja u bankarstvu, finansijska pismenost
  • Analitičnost
  • Dobre komunikacione i prezentacione veštine

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove i zainteresovani ste da se prijavite za ovu poziciju, molimo vas da popunite Prijavni formular klikom na dugme "Konkurišite" koje se nalazi u donjem levom uglu ove stranice. Samo i jedino prijave primljene preko Web sajta biće prihvaćene. Biografije, odnosno prijave koje stignu putem e-maila ili pošte neće biti uzete u obzir.

*Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Naša AIK Banka a.d. Beograd

    Naša AIK Banka je jedna od članica AIK grupe koju uspešno predvodi domaća AIK Banka. Osnovana je početkom 2022. godine preuzimanjem dotadašnje Sberbank Srbija a.d. Beograd od strane AIK grupe. Mi smo moderna, digitalno orijentisana banka, kojoj je zadovoljstvo kljenata u fokusu svake poslovne odluke. Izgradili smo odličnu prodajnu mrežu i lansirali inovativne, moderne, tehnološke proizvode po meri naših korisnika. Veujemo u timski rad, u specifičnost svakog pojedinca, negujemo različitosti, uvažavamo…

    Direktan link do oglasa