Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Firstpoint d.o.o. je firma koja se već sedam godina uspešno bavi čišćenjem i održavanjem poslovnih prostora u Beogradu. Zahvaljujuci ozbiljnom pristupu i povećanju obima posla imamo potrebu za radnicama u službi čišćenja objekata na teritoriji Beograda.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

SPREMAČ/ICA - HIGIJENIČAR/ICA

Opis posla:

  • Čišćenje i održavanje objekata, kancelarija- poslovnih prostora

Broj izvrsilaca i mesto rada:

  • Više izvršilaca za rad u Beogradu

Zahtevi:

  • Vredne, sposobne, pedantne i odgovorne žene

Radno iskustvo:

  • Poželjno, ali nije neophodno

Uslovi koje nudimo:

  • Rad u prijatnom ambijentu
  • Redovna isplata zarade, sa svim zakonskim obavezama: topli obrok,, prevoz
  • Prijava kroz radni odnos ili dopunski rad

Radno vreme:

  • Puno radno vreme, ali i mogućnost za rad vec zaposlenih žena kroz formu dopunskog rada do 1/3 punog radnog vremena u dogovoru sa poslodavcem

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronskim putem.

Kandidati koji udju u uži izbor biće kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 24.08.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca First Point d.o.o.

  • SRBIJA, Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 67/7
  • PIB: 107410892
  • Matični broj: 20797045
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.